Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Miesto ūkis ir aplinkos apsauga

Priėmimas ir konsultavimas

Alytaus m. sav. administracija: Rotušės a. 4, Alytus
Informacinis telefonas: +370 315 55 111
Socialinės paramos skyrius: Vilties g. 28A, Alytus

I–IV 8.00–17.00 val. V 8.00–15.45 val.
Pietų pertrauka: 12.00–12.45 val.

Leidimų kirsti, persodinti, pašalinti, genėti saugotinus medžius ir krūmus išdavimas

Leidimas suteikia teisę kirsti, persodinti arba kitaip šalinti, genėti saugotinus medžius ir krūmus, augančius ne miško žemėje miesto bendro naudojimo teritorijose, kapinėse, privačių valdų savininkų sklypuose ar juridiniams asmenims priskirtose teritorijose. Prašymą galima pateikti tiesiogiai atvykus į savivaldybės administraciją, atsiuntus paštu ar elektroniniu būdu prisijungus prie Elektroninių valdžios vartų (www.epaslaugos.lt). Atsakymas pateikiamas asmeniui atvykus į savivaldybės administraciją, išsiunčiamas paštu arba elektroniniu būdu prisijungus prie Elektroninių valdžios vartų.

Poveikio aplinkai vertinimo programos ir ataskaitos derinimas

Asmens prašymas dėl poveikio aplinkai vertinimo ataskaitos derinimo pateikiamas raštu (asmeniui tiesiogiai atvykus į instituciją, paštu, per pasiuntinį). Asmuo apie sprendimą dėl ataskaitos suderinimo yra informuojamas paštu.

Savivaldybės organizuojamą komunalinių atliekų tvarkymo sistemą papildančių atliekų surinkimo sistemų diegimo sąlygų derinimas

Asmens prašymas dėl savivaldybės organizuojamą komunalinių atliekų tvarkymo sistemą papildančių atliekų surinkimo sistemų diegimo sąlygų derinimo pateikiamas raštu (asmeniui tiesiogiai atvykus į instituciją, paštu, per pasiuntinį).

Asmuo apie sprendimą dėl suderinimo yra informuojamas paštu.

Prašymų dėl kapaviečių tvarkymo ir priežiūros nagrinėjimas

Paslauga teikiama asmenims, pageidaujantiems gauti kapavietės prižiūrėtojo statusą, gauti patvirtinimą dėl kapo kilmės.

Asmens prašymas pateikiamas raštu (asmeniui tiesiogiai atvykus į instituciją, paštu, per pasiuntinį).

Asmuo apie sprendimą informuojamas raštu. Atsakymas įteikiamas asmeniui atvykus į instituciją arba išsiunčiamas paštu.

Konsultacijų teikimas techninių paslaugų klausimais gyventojams ir daugiabučių namų savininkų bendrijoms

Pageidaujantis gauti informaciją asmuo gali kreiptis į Miesto ūkio skyrių jam patogia ir tinkama forma - atvykus į konsultaciją pas Miesto ūkio skyriaus specialistą, telefonu, el. paštu, parašius prašymą suteikti informaciją. Asmens prašymas pateikiamas raštu (asmeniui tiesiogiai atvykus į instituciją, paštu, per pasiuntinį). Atsakymas pateikiamas asmeniui ta pačia forma, kuria buvo įvykdytas užklausimas arba asmens pageidaujama forma.

Prisijungimo prie susisiekimo komunikacijų sąlygų išdavimas

Prisijungimo prie susisiekimo komunikacijų sąlygų išdavimas Alytaus miesto savivaldybės administracija 
Paslauga teikiama asmenims, pageidaujantiems gauti prisijungimo prie savivaldybės patikėjimo teise valdomų susisiekimo komunikacijų sąlygas.

Asmens prašymas išduoti sąlygas pateikiamas raštu (asmeniui tiesiogiai atvykus į instituciją, elektroniniu būdu, paštu, per pasiuntinį).

Asmuo apie sąlygų išdavimą informuojamas jo nurodytu būdu.

Bendrojo naudojimo įvažiavimo kelių remonto, automobilių stovėjimo aikštelių įrengimo ir išplėtimo, gatvių tiesimo ir kitų infrastruktūros objektų įrengimo, kuriuos iš dalies finansuoja fiziniai ir juridiniai asmenys, sutarties pasirašymas

Paslauga teikiama fiziniams ir juridiniams asmenims, norintiems:

  1. Gauti bendrojo naudojimo įvažiavimo kelių remonto, automobilių stovėjimo aikštelių įrengimo ir išplėtimo, gatvių tiesimo ir kitų infrastruktūros objektų įrengimo dalinio dalyvavimo būdu darbų sąmatą (I etapas).
  2. Sudaryti trišalę savivaldybės, fizinio, juridinio asmens ar fizinių asmenų grupės įgalioto asmens ir rangovo statybos rangos sutartį (II etapas), kai norimo įrengti statinio (ar objekto) sąmata suderinta.
Požeminio gėlo vandens gavybos gręžinio projektavimo ir įrengimo išvados parengimas

Tikslas – požeminio gėlo vandens gavybos gręžinio projektavimo ir įrengimo išvados parengimas.

Prašymai gali būti pateikiami raštu (tiesiogiai atvykus į administraciją, atsiuntus paštu ar per pasiuntinį) ir elektroniniu būdu (elektroniniu paštu, per elektroninių valdžios vartų portalą www.epaslaugos.lt). Prašymas turi būti asmens pasirašytas. Jame turi būti nurodyta: asmens vardas, pavardė, gyvenamoji vieta, telefono Nr., elektroninio pašto adresas (jeigu kreipiasi fizinis asmuo) arba pavadinimas, kodas, buveinės adresas, telefono Nr., elektroninio pašto adresas (jeigu kreipiasi juridinis asmuo), duomenys ryšiui palaikyti.

Į prašymą atsakoma tokiu būdu, kokiu jis buvo pateiktas, jeigu paslaugos gavėjas nepageidauja gauti atsakymo kitu būdu.

Dalintis: