Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Socialinė parama ir paslaugos

Gyventojų telkimas visuomenei naudingai veiklai atlikti

Piniginę socialinę paramą: socialinę pašalpą ar kompensacijas už būsto šildymą, geriamąjį ir karštą vandenį gaunantys darbingi ir nedirbantys asmenys kviečiami į iki 32 val. talką atlikti visuomenei naudingą veiklą.

Plačiau

Dirbantiems

Bedarbiams

Gausioms šeimoms

Neįgaliesiems

Senjorams

Smurtą patyrusioms moterims

Išgyvenantiems krizę

Pašalpos ir kompensacijos

Alytaus miesto savivaldybė visas paskirtas socialines išmokas, t. y. socialines pašalpas, šildymo išlaidų kompensacijas už dujas ir kietąjį kurą, išmokas vaikams bei tikslines kompensacijas perveda kiekvieną mėnesį nuo 10 iki 25 d. į gavėjų nurodytas sąskaitas Lietuvos Respublikos teritorijoje esančiuose bankuose ar bankų skyriuose ir išmokų išnešiotojui AB Lietuvos paštui.

Išmokos mokamos Alytaus centriniame pašte adresu Pulko g. 12. Išmokas atsiimti galima kiekvieną darbo dieną nuo 13 iki 25 dienos, nuo 8.00 iki 18.00 val.

Plačiau

Prisijungus prie sistemos SPIS Gyventojų srities galima pildyti ir pateikti elektroninius prašymus socialinei paramai gauti, stebėti pateiktų elektroninių prašymų apdorojimo eigą, gauti informaciją apie paramos suteikimą ir kt. Prieš pradėdami naudotis sistema, susipažinkite su Naudotojo instrukcijomis.

Visus prašymus socialinės paramos klausimais pateikite internetu! Prisijunkite prie socialinės paramos šeimai sistemos SPIS. Užpildykite ir pateikite prašymą. Sulaukite atsakymo.

Biudžetinė įstaiga Alytaus nakvynės namai

Biudžetinė įstaiga Alytaus miesto šeimos centras

VšĮ Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centras

VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centras

VšĮ Alytaus miesto bendruomenės centras

Nevyriausybinės organizacijos

Teisinė informacija

Kontaktinė informacija

Vardas Pavardė: Roberta Samuolytė-Kisielienė
Pareigos: Vedėjo pavaduotoja
Tel. nr: (8 315) 56 661, mob. tel. 8 673 49 698
El. pašto adresas: roberta.kisieliene@alytus.lt
Atgal