BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Socialinė parama ir paslaugos

Ekologija sujungia (3).png

Išankstinė registracija

Į socialinės paramos skyrių vizitui galite užsiregistruoti iš anksto paspaudę mygtuką "plačiau"

Socialinės paramos skyrių rasite adresu Vilties g. 28A, Alytus

 • Dėl piniginės paramos (išmokų ir kompensacijų) gyventojai gali kreiptis šiais telefonais: +370 687 30 934, +370 682 59 005, +370 618 13 723, +370 617 69 247, +370 616 86 859, +370 686 06 249, +370 613 42 132,+370 687 28 430,+370 612 26 049, +370 619 85 775.
 • Dėl socialinių paslaugų: +370 610 30 897 arba +370 687 52 735.
 • Dėl laidojimo išmokos ir tikslinių kompensacijų:  +370 8 610 30 921.

El. p. [email protected]

Kokias socialines paslaugas galite gauti Alytuje?

Akredituotos socialinės priežiūros paslaugos

Socialinės priežiūros paslaugos

Vaikų dienos socialinė priežiūra

Socialinės reabilitacijos asmenims su negalia paslaugos

Gausioms šeimoms

Asmenims su negalia

Bedarbiams

Smurtas artimoje aplinkoje

Išgyvenantiems krizę

Senjorams

Pašalpos ir kompensacijos

Alytaus miesto savivaldybė visas paskirtas socialines išmokas, t. y. socialines pašalpas, šildymo išlaidų kompensacijas už dujas ir kietąjį kurą, išmokas vaikams bei tikslines kompensacijas perveda kiekvieną mėnesį nuo 10 iki 25 d. į gavėjų nurodytas sąskaitas Lietuvos Respublikos teritorijoje esančiuose bankuose ar bankų skyriuose ir išmokų išnešiotojui AB Lietuvos paštui.

Išmokos mokamos Alytaus centriniame pašte adresu Naujoji g. 2C, Alytus. Išmokas atsiimti galima kiekvieną darbo dieną nuo 13 iki 25 dienos, nuo 8.00 iki 19.00 val.

Plačiau

Prisijungus prie sistemos SPIS Gyventojų srities galima pildyti ir pateikti elektroninius prašymus socialinei paramai gauti, stebėti pateiktų elektroninių prašymų apdorojimo eigą, gauti informaciją apie paramos suteikimą ir kt. Prieš pradėdami naudotis sistema, susipažinkite su Naudotojo instrukcijomis.

Visus prašymus socialinės paramos klausimais pateikite internetu! Prisijunkite prie socialinės paramos šeimai sistemos SPIS. Užpildykite ir pateikite prašymą. Sulaukite atsakymo.

          Plačiau apie paslaugas čia.

Informacija atnaujinta: 2024 06 06

Informacija atnaujinta: 2024 06 06

VšĮ Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centras

Biudžetinė įstaiga Alytaus nakvynės namai

Biudžetinė įstaiga Alytaus miesto šeimos centras

VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centras

VšĮ Alytaus miesto bendruomenės centras

Prekyba žmonėmis


 
 

Nukentėjusiems nuo nusikaltimų

Socialinė parama: kas man priklauso?

Nevyriausybinės organizacijos

Teisinė informacija

        

     Projektas „Perėjimas nuo institucinės globos prie bendruomeninių paslaugų Sostinės regione, Vidurio ir Vakarų Lietuvos regione“– Atvejo vadyba

Alytaus miesto savivaldybė  pasirašė sutartį su Asmens su negalia teisių apsaugos agentūra prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos  ir prisijungė prie projekto „Perėjimas nuo institucinės globos prie bendruomeninių paslaugų Sostinės regione, Vidurio ir Vakarų Lietuvos regione“ Nr. 07-018-P-0001.

Koks atvejo vadybos paslaugos tikslas?

Projekto tikslas – teikti naujų formų bendruomenines paslaugas suaugusiems asmenims su proto ir/ar psichikos negalia, jų šeimoms (globėjams, rūpintojams) ir sudaryti sąlygas tikslinės grupės asmenims gauti individualias, jų poreikius atitinkančias paslaugas ir reikiamą pagalbą bendruomenėje.

Kokie atvejo vadybos modelio taikymo tikslai?

 • skatinti asmenų su psichine ir (ar) intelekto negalia savarankišką gyvenimą ir dalyvavimą bendruomenėje;
 • skatinti alternatyvių institucinei globai paslaugų plėtrą bendruomenėje, siekiant prevencijos patekimui į stacionarias socialines globos įstaigas;
 • mažinti artimųjų, globojančių ir (ar) prižiūrinčių asmenis, turinčius psichinę ir (ar) intelekto negalią, patiriamą psichologinę, emocinę, fizinę naštą, rūpinantis negalią turinčiuoju;
 • užtikrinti valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų ir (ar) organizacijų, teikiančių socialines, sveikatos priežiūros, teisines, švietimo ir kitas paslaugas, reikalingas asmenų individualių poreikių tenkinimui, veiklos koordinavimą ir skatinti jų bendradarbiavimą.

Kas galės pasinaudoti atvejo vadybos paslauga?

Atvejo vadybos paslauga galės pasinaudoti darbingo amžiaus asmenys, kuriems nustatyta psichinė ir (ar) intelekto negalia, kurių problemų negali išspręsti viena institucija ar viena sistema ir kuriems reikalinga kompleksinė ilgalaikė tęstinė pagalba.

Kas teiks atvejo vadybos paslaugas?

Atvejo vadybos paslaugas teiks atvejo vadybininkas, kuris:

 • informuos ir konsultuos asmenis apie galimybę gauti socialines, sveikatos priežiūros, užimtumo, teisines ir kitas kompleksines paslaugas;
 • atliks asmens situacijos analizę ir inicijuos socialinių ir kitų kompleksinių paslaugų poreikį, o vėliau atitinkamai koordinuos procesus įvertintų poreikių tenkinimui;
 • inicijuos, koordinuos ir kontroliuos asmens kompleksinio individualaus pagalbos plano įgyvendinimą;
 • tarpininkaus kreipdamasis į kitas valstybės, savivaldybių institucijas, įstaigas ir (ar) organizacijas, kuriose asmenys gali gauti pagalbą;
 • sutelkęs asmens kompleksinės pagalbos teikėjus, inicijuos, organizuos bei koordinuos individualaus pagalbos plano įgyvendinimą, nuolat palaikydamas kontaktą su asmens kompleksinės pagalbos teikėjais ir negalios reikalų koordinatoriais savivaldybėse;
 • bendraus ir bendradarbiaus su socialiniais darbuotojais, užimtumo sistemos darbuotojais, kitų sistemų specialistais, kurių organizuojamos ir teikiamos paslaugos reikalingos asmens poreikių užtikrinimui.

Norint pasinaudoti atvejo vadybos paslauga prašome kreiptis į Socialinės paramos skyriaus atvejo vadybininkę Astą Vyšniauskienę, adresu Vilties g. 28A, 26 kab., elektroniniu paštu [email protected], tel. 8 315 56660, 0-621-54643.

Daugiau informacijos apie projektą: https://pertvarka.lt/projektai/bendruomeniniu-paslaugu-projektas-2024-2029-m
Projektas finansuojamas 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos lėšomis.

Socialinės paramos skyriaus informacija
 

 

 

Informacija atnaujinta: 2024 06 06

Kontaktinė informacija

Vardas Pavardė: Akvilė Voverienė
Pareigos: Vedėja
Tel. nr: +370 315 56 662, mob. tel. +370 620 24 681
El. pašto adresas: [email protected]
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2024-06-06