Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Žemės nuoma ir mokesčių lengvatos

Priėmimas ir konsultavimas

Alytaus m. sav. administracija: Rotušės a. 4, Alytus
Informacinis telefonas: +370 315 55 111
Socialinės paramos skyrius: Vilties g. 28A, Alytus

I–IV 8.00–17.00 val. V 8.00–15.45 val.
Pietų pertrauka: 12.00–12.45 val.

Juridinių asmenų valstybinės žemės nuomos mokesčio deklaracijų priėmimas ir tvirtinimas

Paslauga teikiama valstybinės žemės nuomininkams ir naudotojams. Asmens prašymas pateikiamas raštu (el. būdu www.epaslaugos.lt, asmeniui tiesiogiai atvykus į instituciją, paštu, per pasiuntinį, el. paštu). Asmuo apie deklaracijos patvirtinimą informuojamas ta pačia forma, kuria buvo pateikta deklaracija

Žemės nuomos mokesčio permokos grąžinimas arba neteisingai sumokėto mokesčio grąžinimas ir /ar įskaitymas

Paslauga teikiama asmenims, pageidaujantiems susigrąžinti žemės nuomos mokesčio, rinkliavų ar kitų įmokų permokas ar jas įskaityti į kitą mokestinį periodą arba susigrąžinti į Alytaus miesto savivaldybės administracijos sąskaitas neteisingai sumokėtas sumas.

Asmens prašymas pateikiamas raštu (portale www.epaslaugos.lt), asmeniui tiesiogiai atvykus į instituciją, paštu, per pasiuntinį).

Mokesčių lengvatos dėl žemės, valstybinės žemės nuomos, paveldėjimo arba nekilnojamo turto suteikimas

Paslauga teikiama asmenims, pageidaujantiems gauti mokesčių lengvatą. Asmens prašymas pateikiamas raštu (elektroniniu būdu per portalą www.epaslaugos.lt, asmeniui tiesiogiai atvykus į instituciją, paštu, per pasiuntinį). Atsakymas pateikimas ta pačia forma, jei asmuo nepageidauja kitaip.

Dalintis: