Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Alytaus miestas

Alytus – žalumoje skendintis, jaukus miestas šeimai, turtingas nepaprasto grožio gamta, svetingais ir nuoširdžiais žmonėmis.

Alytus-kandidatas tapti UNICEF vaikams draugišku miestu

Alytus-kandidatas tapti UNICEF vaikams draugišku miestu

Vaikams draugiškų miestų iniciatyva pradėta 1996 m., reaguojant į iššūkius, siekiant realizuoti vaikų teises vis labiau urbanizuotame ir decentralizuotame pasaulyje. Įgyvendinant iniciatyvą, siekiama vienyti vietines suinteresuotąsias šalis ir UNICEF, taip siekiant kurti saugius miestus ir bendruomenes, į jasįtraukiant vaikus ir reaguojant į jų poreikius.

Įgyvendinamas projektas„Kultūros perlai“

Įgyvendinamas projektas„Kultūros perlai“

Alytaus miesto savivaldybė kartu su partneriais iš Latvijos, Švedijos, Vokietijos, Suomijos, Danijos, Lenkijos ir Estijos įgyvendina Inetrreg BSR programos dalinai finansuojamą projektą „Kultūros perlai“. Projektu siekiama stiprinti Baltijos jūros regiono bendruomenių socialinį atsparumą, išnaudojant vietos kultūros ir kūrybiškumo potencialą.

Socialinė parama: kas man priklauso?

Socialinė parama: kas man priklauso?

Kviečiame susipažinti su LR Sveikatos apsaugos ir darbo ministerijos parengta informacija apie socialinės paramos rūšis ir socialinio draudimo išmokas pagal gyvenimo atvejus.

Mėnesio renginiai

Mėnesio renginiai

Ieškote ką nuveikti artimiausiu metu? Susipažinkite su Alytuje organizuojamais renginiais šį mėnesį.

Alytiškių istorijos

Alytiškių istorijos

Kviečiame susipažinti su alytiškiais, kurie kuria, veikia, užsiima įdomiomis ir išskirtinėmis veiklomis!

section Miesto meras

Nerijus Cesiulis

Alytaus miesto meras

„Esu alytiškis – dzūkas iki širdies gelmių. Todėl tarnauti Alytaus žmonėms man – didelė garbė ir dar didesnė atsakomybė. Darysiu viską, kad pateisinčiau Jūsų pasitikėjimą. Ne žodžiais, o darbais. Kartu kurkime tokį miestą, kuriame būtų gera gyventi mums ir mūsų vaikams. Alytus – šeimyniškas, jaukus ir žalias.“

Dalintis: