BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Alytaus miestas

Alytus – žalumoje skendintis, jaukus miestas šeimai, turtingas nepaprasto grožio gamta, svetingais ir nuoširdžiais žmonėmis.

Alytus-kandidatas tapti UNICEF vaikams draugišku miestu

Alytus-kandidatas tapti UNICEF vaikams draugišku miestu

Vaikams draugiškų miestų iniciatyva pradėta 1996 m., reaguojant į iššūkius, siekiant realizuoti vaikų teises vis labiau urbanizuotame ir decentralizuotame pasaulyje. Įgyvendinant iniciatyvą, siekiama vienyti vietines suinteresuotąsias šalis ir UNICEF, taip siekiant kurti saugius miestus ir bendruomenes, į jasįtraukiant vaikus ir reaguojant į jų poreikius.

Įgyvendinamas projektas„Kultūros perlai“

Įgyvendinamas projektas„Kultūros perlai“

Alytaus miesto savivaldybė kartu su partneriais iš Latvijos, Švedijos, Vokietijos, Suomijos, Danijos, Lenkijos ir Estijos įgyvendina Inetrreg BSR programos dalinai finansuojamą projektą „Kultūros perlai“. Projektu siekiama stiprinti Baltijos jūros regiono bendruomenių socialinį atsparumą, išnaudojant vietos kultūros ir kūrybiškumo potencialą.

Alytiškių istorijos

Alytiškių istorijos

Kviečiame susipažinti su alytiškiais, kurie kuria, veikia, užsiima įdomiomis ir išskirtinėmis veiklomis!

section Miesto meras

Nerijus Cesiulis

Alytaus miesto meras

„Esu alytiškis – dzūkas iki širdies gelmių. Todėl tarnauti Alytaus žmonėms man – didelė garbė ir dar didesnė atsakomybė. Darysiu viską, kad pateisinčiau Jūsų pasitikėjimą. Ne žodžiais, o darbais. Kartu kurkime tokį miestą, kuriame būtų gera gyventi mums ir mūsų vaikams. Alytus – šeimyniškas, jaukus ir žalias.“

section Vadovų darbotvarkės

Visos darbotvarkės
2024 Vasaris
Pr An Tr Ke Pe Še Se
29 30 31 01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 01 02 03
Dalintis: