Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Bendruomenė

Svarbiausias bendruomenės elementas – tai ne tik bendra gyvenamoji vieta – Alytus, pirmiausia tai žmonės, turintys tą patį interesą. Alytaus miesto savivaldybė rūpinasi skirtingų bendruomenės grupių interesais (jaunimas, senjorai, tėvai, vaikai, neįgalieji ir kt.). Organizuojami projektai, remiamos bendruomenės iniciatyvos, skiriamas finansavimas organizacijų veiklai, palaikomas glaudus tarpusavio bendradarbiavimas. Bendruomenės skatinamos aktyviai dalyvauti savivaldoje kuriant seniūnaitijas ir išrenkant savo atstovus seniūnaičius.

Jaunimas

Seniūnaitijos

Pasaulio alytiškių bendruomenė

Miesto vartų vizualizacija (Mariaus Bliujo vizualas) (1).jpg

Alytiškių iniciatyvos 2020: kviečiame teikti pasiūlymus miestui!

Jau trečius metus alytiškiai gali būti savo miesto šeimininkais ir paskirstyti dalį bendro miesto biudžeto dalyvaudami „Alytiškių iniciatyvos" projekte. Kviečiame visus miesto gyventojus teikti idėjas ir pasiūlymus skirtus gerinti Alytaus viešąsias erdves, kuriomis galėtų naudotis visi miesto gyventojai ir svečiai.

Atgal