Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Tvarkome Alytų

2020 metais

rekonstruota šaligatvių ir laiptų visame mieste.png

 

Įrengtos dar 2 žiedinės sankryžos

skirta miesto tvarkymo darbams.png

 

Išasfaltuotos ir 2021 m. bus baigiamos asfaltuoti 12 žvyruotų gatvių

Programa „Tvarkau Alytų“

Pastebėjote mieste neveikiantį šviesoforą? Pakliuvote į neišvažiuojamai duobėtą kelią ar pamatėte aplinkiniams pavojų keliantį valkataujantį šunį? Statinio vaizdą bjauroja per naktį atsiradęs grafitis? Nebūkite abejingi: praneškite apie tai Alytaus miesto savivaldybės darbuotojams ir nedelsiant bus imtasi veiksmų.

Darnaus judumo planas

Darnaus judumo plano tikslas – patenkinti šiandienos ir rytojaus žmonių mobilumo reikmes, užtikrinant geresnę gyvenimo kokybę. Pagrindinės plano dalys – viešojo transporto skatinimas, bevariklio transporto integracija, eismo saugumas, eismo organizavimo tobulinimas, miesto logistika, specialiųjų poreikių turinčių žmonių integracija, alternatyvių degalų ir aplinką mažiau teršiančio transporto skatinimas ir kita.

Planuojame tvarkyti

Atgal