Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Verslas

Alytus – šeštasis pagal dydį Lietuvos miestas, turi senas pramonės tradicijas, kurios pradėjo formuotis dar praėjusio amžiaus viduryje. Stambioji pramonė skatino sparčią miesto plėtrą ir padėjo Alytui pelnyti Lietuvos pramonės lyderio vardą. Miestas liko ištikimas pasirinktai verslo strategijai, sugebėjo išsaugoti tai, kas buvo sukurta geriausia, ir sėkmingai panaudoti per daugelį metų sukauptą patirtį. Kvalifikuoti pramonės specialistai – didžiausias mūsų turtas. Alytiškiai yra išsilavinę, patikimi ir sąžiningi žmonės.
 

Alytaus miesto verslo plėtros koordinavimo taryba

Pramonės parkas

KAUNO GRŪDAI (AMS nuot (3).jpg

Alytaus pramonės parkas – tai puiki galimybė greitai ir naudingai investuoti bei pradėti ar plėtoti verslą. Ir ne tik todėl, kad Alytus yra labai patogioje geografinėje padėtyje – netoli Lenkijos, Rusijos, Baltarusijos, o pats Alytaus pramonės parkas įsikūręs didžiuliame pramonės rajone.

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2019-11-29