BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Informacinis pranešimas apie Žemės sklypų, esančių Turistų g. 6B ir Turistų g. 6C, Alytuje, sujungimo ir tvarkymo bei naudojimo režimo nustatymo detaliojo plano koregavimo sprendinių pataisymą pagal derinančios institucijos pastabą

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo įstatymo 37 straipsnio 3 dalimi informuojame, kad Žemės sklypų, esančių Turistų g. 6B ir Turistų g. 6C, Alytuje, sujungimo ir tvarkymo bei naudojimo režimo nustatymo detaliojo plano koregavimo sprendiniai buvo pataisyti pagal derinančios institucijos pastabą.

Su pataisytais teritorijų planavimo dokumento sprendiniais galima susipažinti Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje (TPDRIS) (Teritorijų planavimo dokumento TPDRIS sistemoje: Nr. K-VT-11-23-768) ir savivaldybės interneto svetainėje.

Planavimo organizatorius: Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius (Rotušės a. 4, LT-62504 Alytus, tel. 8 (315) 55 111, el. p.: [email protected]

Plano rengėjas: Aido Urmanavičiaus IĮ (Tvirtovės g. 20, Alytus, tel. (8 687) 46509, el. p.: [email protected]). 

Planuojamos teritorijos adresas: žemės sklypas Turistų g. 6B, kadastrinis Nr. 1101/0005:281 ir įsiterpęs laisvos valstybinės žemės plotas. 

Planuojamos teritorijos plotas: ~ 0,1835 ha.

Planavimo pagrindas: Alytaus miesto savivaldybės mero 2023-08-29 potvarkis Nr. M-206 „Dėl teritorijų planavimo proceso inicijavimo, planavimo tikslų ir uždavinių nustatymo“. 

Planavimo tikslai ir uždaviniai: suformuoti įsiterpusį valstybinės žemės plotą ir jį sujungti su žemės sklypu Turistų g. 6B, Alytuje, bei nustatyti teritorijos naudojimo reglamentus. 
 

Aiškinamasis raštas

Detalusis planas

 


Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2024-04-11