BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Dalyvaukime konkurse „Lietuvos narystė ES ir NATO: 20 sėkmės metų“!

2024 04 03

Alytaus miesto savivaldybės gyventojai, po vieną ar šauniomis draugų kompanijomis, ar kartu su savo šeima, kviečiami dalyvauti konkurse „Lietuvos narystė ES ir NATO: 20 sėkmės metų“ ir kūrybiškai parodyti, ką kiekvienam iš mūsų reiškia šis sėkmės dvidešimtmetis! 

Kaip sako 16-metė Europos ir pasaulio čempionė, Lietuvos sportinio breiko šokėja Dominika Banevič, šie metai yra sėkmės metai, nes „galime keliauti, o svarbiausia – turime visas galimybes siekti savo tikslų.“ Ji kaip ir keletas kitų sėkmingų Lietuvos žmonių kviečia (vaizdo kvietimus peržiūrėti galite čia) taip pat pasidalinti mintimis apie savo ir savo valstybės sėkmę.

Kaip tą padaryti? Jums tereikia išmaniojo telefono ir nusifilmuoti, kaip vienas ar kartu su pasirinkta kompanija sakote, ką Jums reiškia narystės aljansuose dvidešimtmetis. Galite pasakoti savo sėkmės istoriją, sakyti palinkėjimą Lietuvai ar kitus pozityvius dalykus, tik svarbu visa tai padaryti per 30 sekundžių!

Tokiu būdu sukurtą vaizdo klipą ar nuorodą į jį (jei įkelsite į „Facebook“, „YouTube“ ar kitur) iki balandžio 14 d. atsiųskite Vyriausybės kanceliarijai el. paštu [email protected] ir laimėkite ypatingus prizus! 

Konkurso laimėtojai bus pakviesti į balandžio 26 d. vyksiantį Lietuvos narystės ES dvidešimtmečio renginį Vyriausybės rūmuose, kur pirmieji išgirs ir pamatys unikalų muzikinį kūrinį ir bus apdovanoti Lietuvos narystės ES ir NATO proga menininkės Jolitos Vaitkutės sukurtu pašto ženklu ir kitais prasmingais prizais. 

Daugiau informacijos apie konkursą rasite čia

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2024-04-03