BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Sportas

Alytus – sveikatos ir sporto vertę suprantantis miestas. Todėl miesto savivaldybė siekia sudaryti sąlygas kiekvienam alytiškiui rūpintis savo sveikata: neišvažiuojant iš miesto kuo daugiau laiko leisti gryname ore – sutvarkytuose miesto parkuose ir skveruose, pėsčiųjų ir dviračių takuose; nuo mokyklinio amžiaus atrasti savo sporto šaką ir padedamiems profesionalių trenerių visam gyvenimui išsiugdyti įprotį sportuoti. 

  • Miesto savivaldybė su kitomis suinteresuotomis savivaldybių institucijomis ir įstaigomis, nevyriausybinėmis organizacijomis įgyvendina valstybės kūno kultūros ir sporto politiką, sveikos gyvensenos programas, o gyventojai skatinami nuolat sportuoti, kad būtų sveiki ir darbingi, kultūringai ilsėtųsi.
  • Padedama organizuoti sveikos gyvensenos, kūno kultūros renginius, skiriama tam lėšų.
  • Ieškoma ir atrenkami talentingi sportininkai, organizuojamas pradinis jų rengimas sporto mokymo įstaigose, sporto klubuose, koordinuojamas didelio sportinio meistriškumo, vaikų ir jaunimo ugdymo programų įgyvendinimas.
  • Miesto bendruomenės nariams teikiamos metodinės rekomendacijos vykdant Kūno kultūros ir sporto plėtros programą, sporto projektus, organizuojant ir vykdant sporto renginius.

Alytaus sporto ir rekreacijos centras

Alytaus sporto ir rekreacijos centro misija – edukacija per sportą, todėl siekiama alytiškius vaikus, ypač paauglius, pritraukti užsiimti tiek individualiuoju, tiek komandiniu sportu, įtraukti į komandą bei pasiūlyti netradicinių su sportu susijusių veiklų. Profesionalūs treneriai padeda įgyti daugelio sporto šakų įgūdžius. Tai boksas, laisvosios imtynės, dziudo, lauko tenisas, lengvoji bei sunkioji atletika, futbolas, krepšinis, rankinis, tinklinis ir kt. O kasdienėms treniruotėms ir varžyboms ar pramoginiams renginiams įrengtos bei pritaikytos erdvės – arena, stadionas bei baseinas.

ASRC (AMS nuotr.).jpeg

Sportinė veikla

Negalite gyventi be sporto? Tuomet jums labai pasisekė, jei esate Alytuje! Ir tikrai neteks apsiriboti bėgiojimu nuostabiai vaizdingomis apylinkėmis. Nesvarbu, ar domitės profesionaliu sportu, ar treniruojatės keletą kartų per savaitę, kad sustiprintumėte sveikatą – būtinai rasite sau tinkamą veiklą. Alytuje yra įsikūrę keletas įvairias treniruotes siūlančių sporto klubų, šokių klubas, krepšinio, futbolo, rankinio, tinklinio, irklavimo klubai, keletas neįgaliųjų sportinio sveikatingumo klubų, autoklubas ir kt. 

DSCF7435.jpg

Daugiafunkcės ledo arenos investicinis projektas

Projekto tikslas – sudaryti sąlygas gerinti Alytaus mieste neformalaus ugdymo viešųjų paslaugų prieinamumą ir kokybę. Projektu siekiama skatinti gyventojų aktyvumą, propaguoti sveiką gyvenseną, didinti sporto infrastruktūros prieinamumą Alytaus miesto bei regiono gyventojams, gerinti savivaldybės sveikatinimo paslaugų kokybę, skatinti kūno kultūros ir sporto plėtojimą, gyventojų poilsio, neformaliojo švietimo, vaikų ir jaunimo užimtumo organizavimą bei sąlygų verslo ir turizmo plėtrai sudarymą. Taip pat siekiama kultivuoti ledo sporto šakas, organizuoti ledo sporto šakų varžybas bei vykdyti mėgėjišką sportinę ir kultūrinę veiklą ant ledo dangos Alytaus mieste.

                   

ledo arena (asociatyvi nuotrauka).jpg

Naudokitės patalpomis nemokamai

Alytiškių bendruomenės poreikiams sudarytos sąlygos neatlygintinai naudotis švietimo įstaigų patalpomis, Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro salėmis bei kitu savivaldybės turtu. Šia galimybe kviečiame pasinaudoti organizuojant Alytaus miesto bendruomenės vienkartines švietimo, kultūros, sporto ir rekreacijos, socialines, sveikatinimo ir kitas nekomercines veiklas.

Premijos sportininkams

Palaikome savo sportininkus! Už aukštus laimėjimus Lietuvos, Europos ir Pasaulio čempionatuose, olimpinių ir parolimpinių sporto šakų ir rungčių (kvalifikacijų) nugalėtojams ir prizininkams Alytaus miesto savivaldybė skiria premijas. Taip pat į premiją visą mokymosi ir aktyvaus sportavimo laikotarpį pretenduoja Alytaus miesto sporto įstaigose parengti sportininkai, išvykę mokytis ar gyventi į kitas savivaldybes, bet kartu atstovaujantys ir Alytaus miestui.

premijos_sportininkams.jpg

 

Informacija atnaujinta: 2024 03 21

 

Informacija atnaujinta: 2024 03 21
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2024-03-21