Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Turiningas verslo plėtros koordinavimo tarybos posėdis

2022 04 15
Turiningas verslo plėtros koordinavimo tarybos posėdis

Balandžio 13 d. bus įsimintina ir tuo, kad verslo plėtros taryba turi naują pirmininką – VšĮ Alytaus verslo konsultacinio centro direktorę Algimantą Ščiglinskienę, kurios kandidatūrą pasiūlė mero pavaduotojas Povilas Labukas. 

Verslo skyriaus komanda pristatė šių metų planus dėl bendradarbiavimo su socialiniais-ekonominiais partneriais, pramonės parko plėtros, rengiamos miesto vietos veiklos strategijos, planuojamo verslo forumo. Tarybos posėdžio metu taip pat buvo pristatytas priemonės „Vykdyti verslumo skatinimo priemones“ veiklos „Tikslinės kompetencijų ugdymo palydimosios subsidijos verslui“ lėšų skyrimo ir administravimo tvarkos aprašo projektas. 

Karštai diskutuota naujos priemonės tikslinant verslo skatinimo ir lėšų skyrimo smulkiajam ir vidutiniam verslui. Išklausyta LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos viceministro Martyno Šiurkaus pranešimai temomis: „Darbo rinka Lietuvoje. Kaip uždirbti daugiau?“ ir „Užimtumo tarnybos pokyčiai. Galimybės regionams”. Diskusijoje aptarti ir nauji pasiūlymai bendroms iniciatyvoms su bendruomenėmis ir seniūnaičiais.

Verslo skyriaus informacija

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-04-15