Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


TechHub ant ratų: verslo augimo programa regionams

2022 05 04

Data: 2022 m. gegužės 10 d. - liepos 5 d.
Vieta: Marijampolė, Kėdainiai, Birštonas, Kaišiadorys ir Palanga.

Kiekvieno verslo tikslas – sėkmingai parduoti savo produktus ir paslaugas. Tačiau kelias link šio tikslo nėra toks paprastas, ypač regioniniam verslui, globaliame pasaulyje susiduriančiam su didele konkurencija, ribotais ištekliais, informacijos gausa ir laiko trūkumu ją įsisavinti. TechHub kviečia regioninio verslo vadovus nemokamai dalyvauti intensyvioje 1 dienos praktinių verslo kūrimo ir auginimo įgūdžių programoje, kurios metu ekspertai suteiks įvairių sričių verslo vystymo žinių ir kompetencijų, reikalingų žengiant žingsnius inovacijų link. 

Kas tai? 

Intensyvi 1 dienos praktinių verslo kūrimo ir auginimo įgūdžių programa vadovams, kurie nori įgyti skirtingų verslo vystymo žinių ir kompetencijų. 

Kas gali dalyvauti? 

Renginyje gali dalyvauti visos Lietuvoje įregistruotos įmonės (UAB, MB, VšĮ, asociacijos). Mokymuose viename mieste gali dalyvauti iki 20 įmonių. 

Kiek kainuoja? 

0 EUR. 

Paslaugos teikiamos kaip nereikšminga valstybės pagalba (de minimis). Patvirtinus Jūsų registraciją bus atsiųstas sutikimas dėl konsultacinių paslaugų teikimo ir „vienos” įmonės deklaracija pasirašymui. 

Kur vyks? 

TechHub komanda lankysis penkiuose Lietuvos miestuose (Marijampolėje, Kėdainiuose, Birštone, Kaišiadoryse ir Palangoje) gegužės-liepos mėnesiais.

Daugiau informacijos https://bit.ly/3KBgmJT

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-05-04