BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Savivaldybės administracija planuoja tapti centrine perkančiąja organizacija

2022 05 16

Nuo kitų metų keičiasi Viešųjų pirkimų įstatymas ir pagal naujas jo nuostatas visi pirkimai, kurių vertė be pridėtinės vertės mokesčio bus didesnė kaip 15 tūkstančių eurų turės būti vykdomi per centrinę perkančiąją organizaciją. 

Ja sieks tapti ir Alytaus miesto savivaldybės administracija. Šia intencija savivaldybėje įvyko bendras Alytaus ir Marijampolės apskričių savivaldybių administracijų vadovų, už pirkimų centralizavimą atsakingų savivaldybių įstaigų atstovų, viešųjų pirkimų specialistų susitikimas. 

Jo metu savivaldybėje apsilankęs Viešųjų pirkimų tarnybos direktoriaus pavaduotojas Vilius Kuzminskas bei kiti tarnybos specialistai pristatė parengtas viešųjų pirkimų centralizavimo gaires. Kartu aptarti dažniausiai dėl planuojamo pirkimų centralizavimo kylančius klausimus, domėjosi savivaldybių pažanga ir sunkumais centralizuojant pirkimus, kartu su už centralizavimą atsakingų savivaldybių įstaigų darbuotojais ieškojo galimų sprendimų taikant viešuosius pirkimus reglamentuojančius teisės aktus, valdant pirkimų proceso centralizavimą.

Tarnybos specialistai domėjosi, ar savivaldybėse jau yra priimti sprendimai dėl centrinių perkančiųjų organizacijų (CPO) steigimo ar šių funkcijų priskyrimo konkrečioms perkančiosioms organizacijoms, ar yra aiškus CPO skaičius, funkcijos, numatomų darbų apimtys (organizacijų, kurių pirkimai centralizuojami, skaičius, pirkimų apimtis, artimiausi numatomi vykdyti pirkimai tapus CPO). 

Viešųjų pirkimų skyriaus informacija


 

Įvertinti naujieną



Balsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-05-16