Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Padėka prisidėjusiems prie Alytaus miesto šventės

2022 06 21

Penkias dienas vykusi Alytaus miesto šventė baigėsi. Čia netrūko įvairių renginių, į kuriuos galėjo įsitraukti ir patys mažiausi lankytojai, ir senjorai. Prasidėjusi moksline konferencija, ji tęsėsi šokio spektakliu, Kaimynų diena, įvairiais koncertais, Klasiokų susitikimu, šviesų paveikslais ant Nemuno ir piliakalnio, o visus renginius vainikavo įvairios sporto varžybos bei tradicinis dviračių žygis. 

„Dėkoju visiems organizavusiems, dalyvavusiems ir buvusiems Alytaus miesto dienose „Dzūkija sujungia“. Tiek žmonių vienoje vietoje Alytuje nebuvau matęs ir asmeniškai man tai buvo gražiausia miesto šventė, suvienijusi tūkstančius alytiškių“, – sakė Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis. 
Tam, kad ši didelė šventė galėtų įvykti, prireikė ne vienos įmonės paramos. Norime padėkoti generaliniams šventės „Dzūkija sujungia“ rėmėjams – įmonėms „Glass LT“, „Raguvilė“ bei „Volfas Engelman“.

Pagrindiniams rėmėjams  – „Alita“ (nealkoholinis), akcinei bendrovei „Astra LT“, uždarosioms akcinėms bendrovėms „Coner“, „Koslita“, „Lanksti linija“, „Statrama“, „Parama“, „Lankava“, „Theca Furniture“, „Expolita“, „Gilmera“, „Kautra“, „Nerda“, akcinei bendrovei Šiaulių bankui – sakome didelį AČIŪ!

Taip pat dėkojame Regioniniam atliekų tvarkymo centrui, uždarosioms akcinėms bendrovėms „Vita Baltic International“,  „Ramirent“, „Miroda“, „VA Statyba“, „IT Solutions“, „Grinduva“, „Daugesta“, „Ordo“, ADB „Compensa“, viešbučiams „Dzūkija“, „Senas Namas“, Alytaus „Bosch Car service“, A. Žemaičio gėlių ūkiui, G. Baleženčio firmai „Tringala“, „Gut LT“, Tomo Pankos medelynui. 

Išreiškiame padėką ir tiems, be kurių apie šventę būtume sužinoję ne tiek daug: strateginiam informaciniam rėmėjui LRT ir informaciniams rėmėjams „Alytaus naujienos“, radijo stočiai FM99, Alytausgidas.lt, Alytusplius.lt, Dzūkijosveidas.lt, Alytauslaikas.lt, Dzūkijos TV, Alytaus turizmo ir informacijos centrui.

Didžiausias kūrybinis ir organizacinis darbas nugulė ant Alytaus miesto teatro pečių – jis dar kartą įrodė turįs neišsenkančius resursus ir energiją. Ačiū visai komandai!

Dėkojame visoms tarnyboms, kurios budėjo šventės metu.

Ir žinoma, kokia gi šventė be savanorių. Dėkojame jums nuog visos dūšios!


Komunikacijos skyriaus informacija

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 1)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-06-21