Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Kviečiame aktyviai dalyvauti Alytaus miesto vietos plėtros strategijos rengime

2022 06 03

Siekiant didinti visuomenės įsitraukimą į vietos problemų sprendimą 2021-2027 m. finansavimo periode ir toliau bus skiriamas dėmesys bendruomenės inicijuotų vietos plėtros metodu grįstų priemonių įgyvendinimui.

Finansuojant paramą vietos plėtros strategijų įgyvendinimui, bus investuojama į vietos plėtros strategijų veiksmus, skirtus didinti gyventojų socialinę įtrauktį, remti bendruomenei aktualių gyventojų skurdo ir atskirties problemų sprendimą ir socialinio verslo, padedančio vietoje spręsti pažeidžiamų grupių atskirties problemas, bendruomenėse kūrimosi ir plėtros skatinimą. 

Alytaus miesto vietos veiklos grupė (toliau- miesto VVG) pradeda rengti vietos plėtros strategiją ir kviečia miesto gyventojus, seniūnaičius, bendruomenes, suinteresuotus socialinius ir ekonominius partnerius dalyvauti susitikimuose ir diskusijose dėl rengiamos miesto VVG strategijos.

Susitikimų grafikas

Daugiau informacijos: https://miestobendruomene.lt/2021-2027-m-finansavimo-periodas/ 

Verslo skyriaus informacija

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 1)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-06-06