Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Dzūkijos moksleiviai pristatė savo sukurtus verslus

2022 04 22
Dzūkijos moksleiviai pristatė savo sukurtus verslus

Šiandien Alytaus miesto teatre šurmuliuoja „Dzūkijos regiono jaunųjų bendrovių „eXpo 2022“, kurioje dalyvauja versliausi Dzūkijos regiono moksleiviai. Čia jie pristato savo verslo idėjas, kurios sugalvotos ir įgyvendinamos dar mokyklos suole. Expo apslankė ir Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis kartu su mero pavaduotoja Jurgita Šukevičiene.

„Malonu matyti Alytuje viso regiono protingiausius, žaviausius, kūrybiškiausius mokinius ir jų mokytojus, kurie šiandien į Alytų atvežė, tai, ko dar nesame matę. Aš tikrai žinau, kad čia yra idėjų, kurios gali nustebinti, nes kartais paprastume ir šaunioje idėjoje gimsta labai įdomių dalykų. Šios idėjos ir konkursai duoda daugiau, nei mes galima įsivaizduoti. Jie duoda visam gyvenimui mums tokį matymą, kad galime padaryti tai, ko kiti nepadarė ir kas yra labai paprasta. Po dešimties metų keturiasdešimt procentų specialybių pasaulyje bus tokių, kurių šiandien nėra. Linkiu bent vienam iš šioje salėje esančių tapti trečiuoju Lietuvoje vienaragiu“, - moksleiviams sakė N. Cesiulis

Junior Achievement Dzūkijos regiono vadovo Donato Vasiliausko teigimu, šis eXpo  yra ypatingas. 

„10 regioninių eXpo keliauja po visą Lietuvą, o mūsų yra išskirtinis tuo, kad esam vienintelė regioninė eXpo. Alytaus proveržis ir sėkmės istorija slypi mūsų mokytojuose, nes turime net tris Lietuvos metų ekonomikos mokytojus ir labai daug kūrybingų moksleivių“.
|
Renginyje sveikinimo žodžius taip pat tarė Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius, Alytaus miesto teatro direktorė Inesa Pilvelytė, „Lietuvos Junior Acheviement“ direktorė Andželika Rusteikienė.

Expo verslus pristatė daugiau kaip 30 moksleivių bendrovių, kurie sukūrė ir pristatė ne tik įvairius papuošalus, kvapus, bet ir vinilines plokšteles, išmaniąsias rankas ar sodus, specialius akinius neregiams ir kitokius gaminius bei idėjas.

Visas moksleivių verslo idėjas vertins komisija, kuri išrinks nugalėtojus ir įteiks jiems prizus.

Moksleiviams pranešimą skaitys režisierė ir aktorė, Auksinio scenos kryžiaus laimėtoja, Alytaus kultūros premijos laureatė Andra Kavaliauskaitė, o po apdovanojimų ceremonijos vyks grupės „Velvet“ koncertas. 

„Dzūkijos regiono jaunųjų bendrovių eXpo 2022“ yra vienas iš „Alytus – Lietuvos kultūros sostinė 2022“ renginių.

Komunikacijos skyriaus informacija
 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-04-22