Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Apklausa: ar šalia Didžiosios Dailidės ežerėlio reikia įrengti kupolą su terasa?

2022 05 30

Šalia Didžiosios Dailidės ežerėlio įrengtos pavėsinės, treniruokliai, vaikų žaidimų zona, gelbėtojų stotelė, vandenlenčių parkas. Ežerėlio paplūdimyje norima įrengti ir kupolą su terasa bei rampa, skirta žmonėms patekti ant terasos. Tokį siūlymą savivaldybei pateikė MB „EnergoForma“. 

Įmonės atstovų teigimu, visa kupolo konstrukcija būtų kilnojama, todėl jai nereikalingi pamatai. Planuojama, jog terasa bus atvira, o ant jos galima statyti medinės karkasinės konstrukcijos kupolą, aptrauktą tentine medžiaga. Kupole planuojama pardavinėti gėrimus ir užkandžius, čia grotų muzika, o kartais būtų organizuojami renginiai. 

Fizinių ir juridinių asmenų prašymų projektuoti ir statyti statinius savivaldybės nuosavybės teise valdomuosiuose  sklypuose arba valstybinėje žemėje nagrinėjimo komisijos sprendimu organizuojama apklausa leis ištirti miestiečių poreikį, ar toks objektas Didžiojoje Dailidėje yra tikslingas ar ne. 

Apklausą rasite čia: https://bit.ly/3z3qiK1

Po gyventojų apklausos balsavimo rezultatų pakartotinai bus svarstomas įmonės „EnergoForma“ prašymas. 

Nedideliame paplūdimyje, kuriame siūloma įrengti kupolą, minėtos komisijos narių teigimu, įrengta daug įvairių infrastruktūros objektų, todėl dėl dar vieno objekto įrengimo būtina atsiklausti gyventojų nuomonės. 

Apklausa vyks 10 dienų.

Komunikacijos skyriaus informacija

 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 16)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-06-10