BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Skelbimas dėl planuojamo gatvių geografinių charakteristikų keitimo

Informuojame, kad vadovaujantis Vietos savivaldos įstatymo 16 straipsnio 2 dalies 34 punktu, Adresų formavimo taisyklėmis, patvirtintomis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2002-12-23 nutarimu Nr. 2092 „Dėl Adresų formavimo taisyklių patvirtinimo“, Pavadinimų gatvėms, pastatams, statiniams ir kitiems objektams suteikimo, keitimo ir įtraukimo į apskaitą tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2011 m. sausio 25 d. įsakymu Nr. 1V-57 „Dėl Numerių pastatams, patalpoms, butams ir žemės sklypams, kuriuose pagal jų naudojimo paskirtį (būdą) ar teritorijų planavimo dokumentus leidžiama pastatų statyba, suteikimo, keitimo ir apskaitos tvarkos aprašo ir Pavadinimų gatvėms, pastatams, statiniams ir kitiems objektams suteikimo, keitimo ir įtraukimo į apskaitą tvarkos aprašo patvirtinimo“, 15  punktu, planuojama keisti Meistrų (sutrumpinama iki sankirtos su Artojų gatve), Pabalių (pratęsiama iki Sveikatos tako), Tilto (pratęsiama iki Pliažo g. pagal Nekilnojamojo turto registre įregistruotą gatvės inžinerinį statinį), gatvių geografines charakteristikas atsižvelgiant į tai, jog esamos gatvių charakteristikos neatitinka patvirtintų teritorijų planavimo dokumentų ar teisės aktų reikalavimų bei atsižvelgiant į Alytaus miesto savivaldybės pavadinimų gatvėms, pastatams, statiniams ir kitiems objektams parinkimo komisijos rekomendacijas (2023-01-25 protokolas Nr. KPPn-2.

Pastabas ir pasiūlymus galite pateikti iki 2023 m. vasario 17 d. el. p. [email protected].

PRIDEDAMA:

  1. Alytaus miesto savivaldybės tarybos sprendimo projektas „Dėl Alytaus miesto savivaldybės gatvių geografinių charakteristikų pakeitimo“, 3 lapai;
  2. Alytaus miesto gatvių išdėstymo planai, 6 lapai.

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2023-02-01