Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Skelbimas apie teritorijų planavimą

Vadovaujantis Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 m. rugsėjo 13 d. įsakymu Nr. DV-735 ,,Dėl detaliojo plano rengimo ir planavimo tikslų nustatymo‘‘ ir Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 m. spalio 25 d. įsakymu Nr. DV-867 ,,Dėl planavimo darbų programos tvirtinimo‘‘ patvirtinta planavimo darbų programa rengiamas Teritorijos, esančios tarp J.Basanavičiaus g., Šilo g., Kranto g. bei pėsčiųjų ir dviračių tako (Sveikatos tako) detalusis planas 

Teritorijų planavimo dokumento rūšis – kompleksinis teritorijų planavimo dokumentas.

Planavimo lygmuo – vietovės lygmens detalusis planas. 

Planuojama teritorija:  Teritorija tarp J.Basanavičiaus g., Šilo g., Kranto g. bei pėsčiųjų ir dviračių tako (Sveikatos tako), plotas apie 24 ha.

Planavimo organizatorius: Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius, Rotušės a. 4, LT-09601 Alytus, tel. (8 315) 55 165, el. p. architektura@alytus.lt.

Plano rengėja – UAB ,,Urbanistika’’, Žalgirio g. 190, Vilnius, tel. 8(5)-234-37-22, El. paštas: info@urbanistika.lt. 
Projekto vadovė – Andželika Kažienė, tel. 8686 74252, El. paštas:  andzelika.kaziene@urbanistika.lt.

Planavimo tikslai ir uždaviniai: padalinti miškų ūkio paskirties žemės sklypą (kadastrinis Nr.1101/0019:532) į du ir daugiau atskirų žemės sklypų, pakeisti sklypo (sklypų) paskirtį ir būdą, nustatyti teritorijos naudojimo reglamentus. 

Bendra informacija apie projektą: Rengiant detalųjį planą tyrimai ir galimybių studijos, strateginis pasekmių aplinkai vertinimas (SPAV) ir nepriklausomas profesinis vertinimas nebus atliekami. Detaliojo plano teritorijos vystymo koncepcija nebus rengiama. Planavimo proceso etapai - parengiamasis, rengimo ir baigiamasis. 

Su procedūriniais dokumentais ir rengiama Detaliojo plano dokumentacija susipažinti Alytaus miesto  savivaldybės interneto svetainėje www.alytus.lt ir Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje www.tpdris.lt (TPD Nr.K-VT-11-19-562).

Pasiūlymų teikimas: Pasiūlymus dėl Detaliojo plano visuomenė gali teikti viso teritorijų planavimo dokumento rengimo metu iki viešo svarstymo pabaigos raštu Alytaus miesto savivaldybės administracijai, Rotušės a. 4, LT-09601 Alytus, ir Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje www.tpdris.lt (TPD Nr.K-VT-11-19-562).


Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-09-11