Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Pritarta prekybos paskirties patalpos Vilties g. 4-45, Alytuje, paprastojo remonto su paskirties keitimu iš prekybos į gydymo projektiniams pasiūlymams

Statinių statybvietės adresas ir žemės sklypo kadastrinis numeris, arba statinių geografinės koordinatės:
Adresas Vilties g. 4-45, Alytaus m.
Statinių esama ir (ar) numatoma pagrindinė naudojimo paskirtis, statinių tipai:
Pastato paskirtis - gyvenamosios paskirties (trijų ir daugiau butų (daugiabučiai) pastatai, esama patalpų paskirtis - prekybos, busima -  gydymo.
Žemės sklypo esama ir (ar) numatoma pagrindinė naudojimo paskirtis ir būdas:
žemės sklypas neregistruotas.

Projektinius pasiūlymus parengusio projektuotojo (juridinio ar fizinio asmens) įgalioto atstovo (-ų), galinčio informuoti apie projektinius pasiūlymus, vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas ir telefono numeris; projektinius pasiūlymus parengusio statinio architekto (autoriaus) (vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas):
Projektuotojas: - UAB „Acib" , Kareivių g. 6 - 615, Vilnius, Vilniaus m. sav., tel. 8 614 99 300, el. p. uab.acib@gmail.com.
Projekto vadovas ir įgaliotas atstovas: Albinas Mocevičius, atestato nr. A1273, tel.  8 614 99 300, el. p. uab.acib@gmail.com.
Statytojas:
J. B. ir I. B. 
Viešas susirinkimas įvyko 2022-05-26 d. 16.00 val., nuotoliniu būdu adresu: 
https://us05web.zoom.us/j/84716541828?pwd=enFySTRaV0UwZ2FxWXZPZ05sWWo0QT09
Projektiniams sprendiniams pritarta, pastabų ir pasiūlymų nepateikta.


Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-06-03