BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Pradedamas rengti Žemės sklypų, esančių Miškininkų g. 2 ir Miškininkų g.2A, Alytuje, tarpusavio ribų keitimo (nekeičiant sklypų išorinių ribų), naudojimo pobūdžio keitimo (iš prekybos, paslaugų ir pramogų objektų statybos į laidojimo paslaugų statinių statybos) bei tvarkymo ir naudojimo režimo nustatymo detalusis planas.

                 Pradedamas rengti  Žemės sklypų, esančių Miškininkų g. 2 ir Miškininkų g.2A, Alytuje, tarpusavio ribų keitimo (nekeičiant sklypų išorinių ribų), naudojimo pobūdžio keitimo (iš prekybos, paslaugų ir pramogų objektų statybos į laidojimo paslaugų statinių statybos) bei tvarkymo ir naudojimo režimo nustatymo detalusis planas.

Planavimo tikslai: Žemės sklypų tarpusavio ribų keitimas ir naudojimo būdo keitimas  bei  tvarkymo ir  naudojimo režimo nustatymas.

Planavimo organizatoriai: A.Vakauskas, D.Vakauskienė, I.Šatienė, R.Šatas.

Planavimo terminai: detaliojo plano rengimo pradžia: 2013-04-11.

Viešo svarstymo procedūrų vieta ir laikas: konsultavimosi laikotarpis ir parengto detaliojo plano viešo svarstymo procedūros pradžia: nuo 2013-05-21; detaliojo plano viešos ekspozicijos pradžia: nuo

2013-06-04 Alytaus miesto savivaldybės priimamąjame Rotušės a.4, Alytus. Detaliojo plano viešo svarstymo susirinkimas: 2013-06-18 nuo 16.00 val iki 17.00 val planavimo rengėjo patalpose S.Dariaus ir S.Girėno g.4a, Alytuje.

Pasiūlymų teikimo tvarka: pasiūlymus dėl teritorijų planavimo dokumento projekto visuomenė gali teikti plano rengėjai raštu per visą dokumento rengimo laikotarpį iki viešo susirinkimo ir jo metu.

Planavimo rengėja: UAB "Kaliforma", S.Dariaus ir S.Girėno g. 4a,  Alytus, PV arch.J.Mainelienė,  tel.8-315-74631, 8-699-10865, el.paštas: [email protected].          


Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-01-24