Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Pradedamas rengti žemės sklypo, esančio Putinų g. 13E, Alytuje, padalijimo į du atskirus žemės sklypus ir tvarkymo bei naudojimo režimo nustatymo detalusis planas

Pradedamas rengti žemės sklypo, esančio Putinų g. 13E, Alytuje, padalijimo į du atskirus žemės sklypus ir tvarkymo bei naudojimo režimo nustatymo detalusis planas.

Planavimo tikslas – Padalinti žemės sklypą į du atskirus žemės sklypus bei nustatyti tvarkymo ir naudojimo režimą.

Planavimo organizatorius – UAB „Vektrona", Pramonės g. 14, Alytus.

Plano rengėjas – Liudas Alekseriūnas, Alytus, tel. (8 686) 02040.

Pastabas ir pasiūlymus plano rengėjui galima teikti raštu nuo šios informacijos paskelbimo dienos iki viešo svarstymo su visuomene susirinkimo pabaigos ir jo metu. Parengtas planas bus eksponuojamas Alytaus miesto savivaldybėje, Rotušės a. 4, Alytuje. Viešas aptarimas vyks Alytaus miesto savivaldybėje, Rotušės a. 4, Alytuje.

Atmestų pasiūlymų pareiškėjai projekto sprendinius gali apskųsti Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos Alytaus teritorijų planavimo ir statybos valstybinės priežiūros skyriui.


Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-01-24