Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Planuojama pradėti rengti vietovės lygmens teritorijų planavimo dokumentą

Planuojama pradėti rengti vietovės lygmens teritorijų planavimo dokumentą – Žemės sklypo ribų formavimo inžineriniams statiniams (dviračių ir pėsčiųjų takams) Nemuno upės pakrantėse detaliojo plano koregavimą (TPD, reg. Nr. T00006083, koregavimas).  

Planavimo organizatorius – Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius. Su detaliojo plano rengimo planavimo tikslų dokumentais galima susipažinti Alytaus miesto savivaldybės portale ir  Architektūros, urbanistikos ir žemėtvarkos skyriuje, adresu: Rotušės a. 4, Alytuje, 316 ir 319 kab., tel. (8 315) 55 165 ir (8 315) 55 176. Pasiūlymus dėl planavimo tikslų galima siųsti iki 2023 m. spalio 3 d. (imtinai) ir el. p.  [email protected]  ir [email protected].

Mero potvarkis

Schema
 


Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2023-09-19