Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Parengtas žemės sklypo, esančio Likiškėlių g. 104A, Alytuje, padalijimo į keturis atskirus žemės sklypus ir tvarkymo bei naudojimo režimo nustatymo detalusis planas

Planavimo tikslas – Padalinti žemės sklypą į keturis atskirus žemės sklypus bei nustatyti tvarkymo ir naudojimo režimą.

Planavimo organizatorius – Ugnius Dumbliauskas ir Agnė Dumbliauskienė, Volungės g. 1-24, Alytus bei Aidas Bubnelis ir Vaida Bubnelienė, Jaunimo g. 42-18, Alytus, tel. (8 610) 68664.

Plano rengėjas – Liudas Alekseriūnas, Alytus, tel. (8 686) 02040.

Planas rengiams ir su visuomene svarstomas supaprastinta tvarka.

Detaliojo plano vieša ekspozicija neįrengiama, nešaukiamas viešas susirinkimas.

Su parengtu detaliuoju planu galima susipažinti nuo 2012-04-02 iki 2012-04-12, darbo dienomis 8-12 ir 13-17 val (penktadieniais iki 15.45) pas plano rengėję.

Pastabas ir pasiūlymus plano rengėjui galima teikti raštu nuo šios informacijos paskelbimo dienos iki viešo svarstymo su visuomene pabaigos.

Atmestų pasiūlymų pareiškėjai projekto sprendinius gali apskųsti Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos Alytaus teritorijų planavimo ir statybos valstybinės priežiūros skyriui.


Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-01-24