BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Liuksemburgo viešųjų pirkimų portale „Portail des marchés publics“ paskelbtas kvietimas, skirtas toliau plėtoti ESPON tyrimų fondą ir tobulinti Europos teritorinių įrodymų rinkimą pagal ESPON 2030 bendradarbiavimo programą

Aplinkos ministerija informuoja, kad Liuksemburgo viešųjų pirkimų portale „Portail des marchés publics“ paskelbtas kvietimas, skirtas toliau plėtoti ESPON tyrimų fondą ir tobulinti Europos teritorinių įrodymų rinkimą pagal ESPON 2030 bendradarbiavimo programą. 
  
Teikiantieji paraiškas dalyvaus rengiant tikslinės analizės projektą „Naujų geografijų tvarkymas: Karpatų regiono (KARPAT) socialinę, ekonominę ir erdvinę raidą lemiantys veiksniai ir galimybės“.   
  
Įgyvendinant projektą bus renkami duomenys ir plėtojama teritorinė analizė, siekiant padėti išspręsti šio Karpatų regiono, kuriame susikerta Europos strateginiai politiniai ir ekonominiai interesai, iššūkius.   
  
Šiam kvietimui skirta 250 tūkst. eurų be PVM, įskaitant visus kitus mokesčius, išmokas, kelionės, apgyvendinimo ir pristatymo išlaidas.   
  
Paraiškas kvietimui galima teikti iki 2023 m. lapkričio 13 d. 12 val. (Lietuvos laiku).  
  
Oficialų ESPON kvietimą galite rasti: https://www.espon.eu/determinants-and-opportunities-socio-economic-and-spatial-development-carpathian-region-karpat 
 
Informaciją, kaip pateikti dokumentus viešiesiems pirkimams, galite rasti čia: 
https://www.espon.eu/sites/default/files/attachments/User%20guide%20Public%20Procurement%20Portal2023-en.pdf 
  
Daugiau informacijos: el. paštu [email protected] arbaLiuksemburgo viešųjų pirkimų portale.  
  
ESPON yra Europos erdvinio planavimo stebėjimo tinklas (angl. European spatial planning observation network). Ši Europos Sąjungos finansuojama programa padeda valdžios institucijoms, atsakingoms už teritorinės politikos kūrimą. ESPON sujungia mokslinus tyrimus su politika, teikia teritorines analizes, duomenis ir žemėlapius, generuoja įrodymus ir kuria tyrimus, atsižvelgiant į visų lygių Europos vadžios institucijų poreikius.  
  
Plačiau susipažinti su ESPON programa galima čia: 
https://am.lrv.lt/lt/veiklos-sritys-1/teritoriju-planavimas-ir-architektura/europos-teritoriju-planavimo-stebejimo-tinklas-espon 
 
 


Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2023-10-05