Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Kviečiame prisijungti prie Alytaus regiono plėtros tarybos administracijos komandos

Tarybos administracijoje kviečiame dirbti ekspertu, atsakingu už regiono socialinės ir ekonominės aplinkos būklės, regiono vystymo poreikių bei potencialo ir kitų analizių atlikimą, regiono strateginių planų rengimą, regioninės svarbos projektų vertinimą, ES lėšų regiono projektams planavimą, administracijos direktoriaus, jam nesant, funkcijų atlikimą ir pan.

Mes siūlome:

  • Dinamišką ir įdomų darbą.
  •  Prisidėti prie Alytaus regiono plėtros.
  •  Tobulėjimo galimybes.
  •  Galimybę dirbti lanksčiu grafiku, derinti nuotolinį darbą su darbu iš biuro.

Darbo užmokestį – nuo 2063 iki 2606 eurų, neatskaičius mokesčių (pareiginės algos koeficientas 11,4–14,4 baziniais darbo užmokesčio dydžiais), atsižvelgiant į darbuotojo turimą išsilavinimą ir profesinę darbo patirtį šioje srityje. 

 Detalesnė informacija apie reikalavimus, funkcijas ir dalyvavimą atrankoje teikiama: https://portalas.vtd.lt/lt/ekspertas-322;816160.html 
 


Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-08-09