BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Informuojame, kad Alytaus miesto savivaldybės taryba 2012 m. rugpjūčio 30 d. sprendimu Nr. T-195 „Dėl detaliųjų planų tvirtinimo“ patvirtino:

 1. Žemės sklypo, esančio Naujojoje g. 138A, Alytuje, naudojimo būdo ir pobūdžio keitimo (iš komercinės paskirties objektų teritorijos į pramonės ir sandėliavimo objektų teritorijos/pramonės ir sandėliavimo įmonių statybos) ir tvarkymo  bei naudojimo režimo nustatymo detalųjį planą.

2. Žemės sklypų, esančių Seirijų g. 23 ir Seirijų g. 25, Alytuje, sujungimo, padalijimo į atskirus žemės sklypus ir tvarkymo bei naudojimo režimo nustatymo detalųjį planą

3. Žemės sklypo, esančio Likiškėlių g. 104A, Alytuje, padalijimo į keturis žemės sklypus ir tvarkymo bei naudojimo režimo nustatymo detalųjį planą.

 


Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-01-24