BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Informacija apie valstybės remiamus būsto kreditus

„Socialinės apsaugos ir darbo ministerija patvirtino Valstybės remiamų būsto kreditų, teikiamų asmenims (šeimoms), turintiems teisę į valstybės paramą būstui įsigyti, limitus 2014 metams ir juos paskirstė savivaldybėms. Lengvatinius kreditus teiks AB „Swedbank".

Asmenis (šeimas), deklaravusius (-ias) savo gyvenamąją vietą Alytaus mieste, dėl pažymos, patvirtinančios jų teisę į valstybės paramą, prašome kreiptis į Alytaus miesto savivaldybės administracijos Turto valdymo ir verslo skyrių (Rotušės a. 4, tel. 55 139, 55 115). Interesantų priėmimo laikas antradieniais nuo 9 val. iki 11 val. 30 min., ketvirtadieniais nuo 13 val. iki 16 val. 30 min. Informacija – Alytaus miesto savivaldybės interneto portale www.alytus.lt/paslauga-ets7"


Turto valdymo ir verslo skyriaus informacija


Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-01-24