Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Informacija apie teritorijų planavimą

 

Pradedamas rengti žemės sklypo, esančio Putinų g. 29F, Alytuje, padalijimo į du atskirus žemės sklypus ir tvarkymo bei naudojimo režimo nustatymo detalusis planas. Planas rengiamas supaprastinta tvarka.

Planavimo tikslai ir uždaviniai bei numatoma veikla: Padalinti žemės sklypą į du atskirus žemės sklypus ir nustatyti tvarkymo bei naudojimo režimą.

Planuojamo žemės sklypo (teritorijos) pagrindinė tikslinė žemės naudojimo paskirtis, naudojimo būdas ir/ar pobūdis: Kitos paskirties žemė; naudojimo būdas - pramonės ir sandėliavimo objektų teritorijos; naudojimo pobūdis - pramonės ir sandėliavimo įmonių statybos.

Planavimo organizatorius: UAB „Hansa flex hidraulika", Naugarduko g. 96, Vilnius. Tel. (8 698) 29 056. 

Plano rengėjas: UAB „Aketonas", Kareivių g. 9A, LT-09108 Vilnius, tel. (8 5) 265 3807, faks. (8 5) 276 2118, el. paštas: akt@aketonas.lt, interneto tinklalapis: www.aketonas.lt.

               Viešas svarstymas:

               • Su parengtu detaliuoju planu galima susipažinti nuo 2012-03-26 iki 2012-04-06, darbo dienomis 8-12 val. ir 13-17 val. (penktadieniais iki 1545 val.) Alytaus miesto savivaldybės administracijos patalpose, Rotušės a. 4, LT-62504 Alytus, ir pas plano rengėją – UAB „Aketonas", Kareivių g. 9A, LT-09108 Vilnius.

Pasiūlymų teikimo tvarka: pasiūlymai, pastabos ir pretenzijos dėl detaliojo plano sprendinių teikiami raštu planavimo organizatoriui ir/ar plano rengėjui iki susipažinimo pabaigos.

Planavimo dokumentų sprendinių pasiūlymų apskundimas: asmenys gautą atsakymą, kad į jų pateiktus pasiūlymus neatsižvelgta parengtame detaliajame plane, gali apskųsti Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos Alytaus teritorijų planavimo ir statybos valstybinės priežiūros skyriui, Tvirtovės g. 1-1/Naujoji g. 2, LT-62113 Alytus, per mėnesį nuo jiems išsiųsto laiško (atsakymo į pateiktą pasiūlymą) gavimo dienos.

              

 


Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-01-24