BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Informacija apie pradedamą rengti žemės sklypą

Pradedamas rengti žemės sklypo, esančio Punsko g. 3A, Alytuje, padalijimo į atskirus žemės sklypus, dalies žemės sklypų naudojimo būdo ir pobūdžio keitimo (iš gyvenamosios teritorijos/daugiaaukščių ir aukštybinių gyvenamųjų namų statybos į komercinės paskirties objektų teritorijos/prekybos, paslaugų ir pramogų objektų statybos) ir tvarkymo bei naudojimo režimo nustatymo detalusis planas.
Planavimo tikslas – Žemės sklypo padalijimas į atskirus žemės sklypus, dalies žemės sklypų naudojimo būdo ir pobūdžio keitimas (iš gyvenamosios teritorijos/daugiaaukščių ir aukštybinių gyvenamųjų namų statybos į komercinės paskirties objektų teritorijos/prekybos, paslaugų ir pramogų objektų statybos) ir tvarkymo bei naudojimo režimo nustatymas.
Planavimo organizatorius – UAB „Dzūkijos investicinė grupė", įm. k. 302497874, Purplių k., Merkinės sen., Varėnos raj., tel. (8 626) 31810.
Plano rengėjas – Liudas Alekseriūnas, Alytus, tel. (8 686) 02040.
Pastabas ir pasiūlymus plano rengėjui galima teikti raštu nuo šios informacijos paskelbimo dienos iki viešo svarstymo su visuomene susirinkimo pabaigos ir jo metu. Parengtas planas bus eksponuojamas Alytaus miesto savivaldybėje, Rotušės a. 4, Alytuje. Viešas aptarimas vyks Alytaus miesto savivaldybėje, Rotušės a. 4, Alytuje.
Atmestų pasiūlymų pareiškėjai projekto sprendinius gali apskųsti Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos Alytaus teritorijų planavimo ir statybos valstybinės priežiūros skyriui.

Brėžinys.pdf

 


Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-01-24