Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Informacija apie parengtą teritorijų planavimo dokumentą

Informuojame, kad yra parengtas Žemės sklypo Seirijų g. 24, Alytuje, padalijimo ir dalies sklypo naudojimo pobūdžio keitimo detaliojo plano koregavimas.

Planavimo pagrindas:  Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2021-08-02 įsakymas Nr. DV-901 „Dėl teritorijų planavimo proceso inicijavimo ir planavimo tikslų nustatymo“

Planavimo organizatorius: Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius.

Planavimo inciatorius: fizinis asmuo O. D. 

Plano rengėjas:  UAB „ACIB“, arch. Albinas Mocevičius, kval. Atest. Nr. A 1273. 

Planuojama teritorija: 0,0333 ha žemės sklypas, esantis Seirijų  g. 24A, Alytuje (kad. Nr. 1101/0013:213).

Teritorijų planavimo dokumento uždaviniai: pakeisti suplanuotos teritorijos naudojimo reglamentus kitais  (pakeisti nustatytą žemės sklypo Seirijų g. 24A naudojimo būdą į daugiabučių gyvenamųjų pastatų ir bendrabučių teritorijos, pakeisti kitus naudojimo reglamentus), nustatyti papildomus teritorijos naudojimo reglamentus.
Planavimo lygmuo: vietovės lygmuo.

Detaliojo plano viešinimo tvarka: bendra.

Strateginis pasekmių aplinkai vertinimas (SPAV): neatliekamas.

Detaliojo plano sprendiniu viešinimas: su parengto detaliojo plano sprendiniais galima susipažinti nuo 2021-10-04 iki 2021-10-15 (iš jų ne mažiau kaip 5 darbo dienos – detaliojo plano sprendinių vieša ekspozicija) Alytaus miesto savivaldybės administracijos patalpose Rotušės a. 4 (darbo valandomis) ir LR teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje (TPDRIS).

Viešas susirinkimas vyks 2021-10-18  16:00 val. nuotoliniu būdu per Zoom, prisijungimo nuoroda:
https://us05web.zoom.us/j/89794761752?pwd=VVE3RitnT1VPZE1IdU1ZU1dTTmpHQT09
Meeting ID: 897 9476 1752
Passcode: yMb6C3

Pasiūlymų teikimo tvarka: pasiūlymus dėl koreguojamo teritorijų planavimo dokumento galima teikti raštu planavimo organizatoriui (Rotušės a. 4, Alytus), plano rengėjui (Kareivių g. 6-615, Vilnius, el. p. uab.acib@gmail.com) ir (ar) LR teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje (TPDRIS) iki teritorijų planavimo dokumento viešinimo pabaigos ir viešo susirinkimo metu.

LR teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje (TPDRIS) rengiamo teritorijų planavimo dokumento numeris K-VT-11-21-482.

Gauti atsakymai, kad į pateiktus pasiūlymus nebuvo atsižvelgta, gali būti skundžiami valstybinę teritorijų planavimo priežiūrą vykdančiai institucijai – Valstybinei teritorijų planavimo ir statybos inspekcijai prie Aplinkos ministerijos per 10 darbo dienų nuo atsakymo gavimo dienos.

Plano rengėjas: UAB „Acib“, architektas Albinas Mocevičius.
 


Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-10-20