BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Informacija apie detaliųjų planų patvirtinimą

Informuojame, kad Alytaus miesto savivaldybės taryba 2012 m. balandžio 26 d. sprendimu Nr. T-93 „Dėl detaliųjų planų tvirtinimo" patvirtino:
1. Žemės sklypų, esančių tarp Artojų, Pramonės ir Putinų gatvių, Alytuje, ribų performavimo detalųjį planą (TPD reg. Nr. 000111000534 korektūra) (pagrindiniai brėžiniai ir aiškinamieji raštai pridedami).
2. Žemės sklypo, esančio Poilsio g. 19, Alytuje, naudojimo būdo ir pobūdžio keitimo bei naudojimo režimo nustatymo detalųjį planą (pagrindiniai brėžiniai ir aiškinamieji raštai pridedami).
3. Žemės sklypo, esančio A. Žmuidzinavičiaus g. 5, Alytuje, padalijimo į du atskirus žemės sklypus ir tvarkymo bei naudojimo režimo nustatymo detalųjį planą (pagrindiniai brėžiniai ir aiškinamieji raštai pridedami).
4. Žemės sklypo, esančio Tilto g. 2, Alytuje, ribų keitimo ir tvarkymo bei naudojimo režimo nustatymo detalųjį planą (TPD reg. Nr. 001113000404 korektūra) (pagrindiniai brėžiniai ir aiškinamieji raštai pridedami).
5. Žemės sklypo, esančio Lelijų g. 77B, Alytuje, ribų keitimo ir tvarkymo bei naudojimo režimo nustatymo detalųjį planą (pagrindiniai brėžiniai ir aiškinamieji raštai pridedami).
6. Žemės sklypo, esančio Putinų g. 29F, Alytuje, padalijimo į du atskirus žemės sklypus ir tvarkymo bei naudojimo režimo nustatymo detalųjį planą (pagrindiniai brėžiniai ir aiškinamieji raštai pridedami).
 


Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-01-24