BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Infomacija visuomenei

 

Informuojame, kad Alytaus regiono aplinkos apsaugos departamentas (Alytaus RAAD) išdavė atnaujintą UAB „Litesko" filialo „Alytaus energija" Alytaus rajoninės katilinės Taršos integruotos prevencijos ir kontrolės (TIPK) leidimą. Atnaujintas TIPK leidimas išduotas šiluminės ir elektros energijos gamybos bei tiekimo veiklai Pramonės g. 9, Alytuje. Veiklos vykdytojas – UAB „Litesko" filialas „Alytaus energija".

Su atnaujintu TIPK leidimu ir jame nustatytomis sąlygomis galima susipažinti Alytaus RAAD Poveikio aplinkai vertinimo ir normatyvų skyriuje (Kauno g. 69, Alytus, I-IV – 8-17 val., V – 8-15.45 val.).

Iki sprendimo priėmimo dėl leidimo atnaujinimo Alytaus RAAD pasiūlymų ir pastabų iš suinteresuotos visuomenės nebuvo gauta.

 

Alytaus regiono aplinkos apsaugos departamento informacija

                     

 


Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-01-24