BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Dėl Žemės sklypų, esančių Turistų g. 6B ir Turistų g. 6C, Alytuje, sujungimo ir tvarkymo bei naudojimo režimo nustatymo detaliojo plano patvirtinimo

Informuojame, kad 2024-06-11 priimtas Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas Nr. DV-458, kurio patvirtintas Žemės sklypų, esančių Turistų g. 6B ir Turistų g. 6C, Alytuje, sujungimo ir tvarkymo bei naudojimo režimo nustatymo detaliojo plano koregavimas (TPD, reg. Nr. T00005261, koregavimas), kurio tikslai ir uždaviniai – kurti sveiką, saugią, darnią, klimato kaitos padariniams atsparią gyvenamąją aplinką ir visavertes gyvenimo sąlygas gyvenamosiose vietovėse, suformuoti įsiterpusį valstybinės žemės plotą ir jį sujungti su žemės sklypu Turistų g. 6B, Alytuje, kadastrinis Nr. 1101/0005:281 bei nustatyti teritorijos naudojimo reglamentus.
 

Aiškinamasis raštas

Pagrindinis brėžinys


Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2024-06-12