Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Dėl Žemės sklypo, Kalniškės g. 2C, Alytuje, padalijimo, naudojimo būdo ir pobūdžio keitimo (iš infrastruktūros teritorijos / susisiekimo ir inžinerinių komunikacijų aptarnavimo objektų teritorijos į komercinės paskirties objektų teritorijos / prekybos, paslaugų ir pramogų objektų statybos) ir tvarkymo bei naudojimo režimo nustatymo detaliojo plano koregavimo rengimo (TPD, reg. Nr. T00005622, koregavimas), planavimo tikslų ir uždavinių nustatymo

Informuojame, kad yra priimtas Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus sprendimas pradėti rengti Žemės sklypo, Kalniškės g. 2C, Alytuje, padalijimo, naudojimo būdo ir pobūdžio keitimo (iš infrastruktūros teritorijos / susisiekimo ir inžinerinių komunikacijų aptarnavimo objektų teritorijos į komercinės paskirties objektų teritorijos / prekybos, paslaugų ir pramogų objektų statybos) ir tvarkymo bei naudojimo režimo nustatymo detaliojo plano koregavimą (TPD, reg. Nr. T00005622, koregavimas) (2023-01-26, įsakymas Nr. DV-78).

Planavimo organizatorius – Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius, Rotušės a. 4, Alytus, tel. (8 315) 55 102, faksas (8 315) 55 191, el. p. [email protected]; kontaktiniai asmenys: Arūnas Grigaitis, tel. (8 315) 55 165, el. p. [email protected]; Lydija Kračkienė, tel. (8 315) 55 164, el. p. [email protected]

Plano rengėja – UAB „ACIB“, Kareivių g. 6-615, Vilnius, tel. (8 614) 99 300, el. p.  [email protected]

Pasiūlymų teikimo tvarka – pasiūlymai dėl teritorijų planavimo dokumento planavimo organizatoriui teikiami raštu ir (ar) Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje visą teritorijų planavimo dokumentų rengimo laiką iki viešo svarstymo pabaigos, viešo svarstymo metu pasiūlymai teikiami ir žodžiu.
 


Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2023-01-27