Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Dėl Teritorijos tarp Naujosios gatvės ir geležinkelio detaliojo plano rengimo.

Informuojame, kad yra priimtas Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus sprendimas pradėti rengti kompleksinio teritorijų planavimo dokumentą - Teritorijos tarp Naujosios gatvės ir geležinkelio detalųjį planą. 2021-12-28 įsakymas Nr. DV-1423.

Planavimo organizatorius – Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius, Rotušės a. 4, Alytus, tel. (8 315) 55 102, faksas (8 315) 55 191, el. p. info@alytus.lt.

Kontaktiniai asmenys: Arūnas Grigaitis, tel. 8 315 55165, el. p. arunas.grigaitis@alytus.lt;

Pasiūlymų teikimo tvarka – pasiūlymai dėl teritorijų planavimo dokumento planavimo organizatoriui teikiami raštu ir (ar) Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje visą teritorijų planavimo dokumentų rengimo laiką iki viešo svarstymo pabaigos, viešo svarstymo metu pasiūlymai teikiami ir žodžiu.

2021-01-03


Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-01-17