Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Dėl strateginio pasekmių aplinkai vertinimo subjektų išvadų apibendrinimo pažymos teikimo

Alytaus miesto savivaldybės administracija, vadovaudamasi Planų ir programų strateginio pasekmių aplinkai vertinimo tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2004 m. rugpjūčio 18 d. nutarimu Nr. 967 „Dėl Planų ir programų strateginio pasekmių aplinkai vertinimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, V skyriaus 15 ir 16 punktais, teikia strateginio poveikio aplinkai vertinimo (toliau – SPAV) subjektams susipažinti strateginio pasekmių aplinkai vertinimo subjektų išvadų dėl Alytaus miesto savivaldybės bendrojo plano keitimo koregavimo SPAV atrankos dokumento ir pasiūlymų dėl vertinimo atlikimo įvertinimo pažymą.

Bendrojo plano (toliau – BP) koregavimo metu vadovaujantis Planų ir programų strateginio pasekmių aplinkai vertinimo tvarkos aprašu (Žin. 2004-08-21, Nr. 130-4650) buvo parengtas SPAV atrankos dokumentas ir išsiuntinėtas vertinimo subjektams.

Apibendrinus gautas SPAV subjektų išvadas nuspręsta BP koregavimo strateginio pasekmių aplinkai vertinimo neatlikti.


Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2023-01-23