BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Dėl inžinerinės infrastruktūros žemės sklypo ribų formavimo (naujai gatvei Pramoninio parko šiaurinėje dalyje) ir tvarkymo bei naudojimo režimo nustatymo detaliojo plano koregavimo tvirtinimo

Informuojame, kad 2023-12-06 priimtas savivaldybės mero potvarkis Nr. M-358, kurio patvirtintas Inžinerinės infrastruktūros žemės sklypo ribų formavimo (naujai gatvei Pramoninio parko šiaurinėje dalyje) ir tvarkymo bei naudojimo režimo nustatymo detaliojo plano koregavimas (TPD, reg. Nr. T00075928, koregavimas), kurio tikslai ir uždaviniai – pakeisti žemės sklypo (kadastrinis Nr. 1101/7001:71) naudojimo būdą iš susisiekimo ir inžinerinių tinklų koridorių teritorijos į pramonės ir sandėliavimo objektų teritorijos ir sujungti su naujai suformuotais kitos pagrindinės žemės naudojimo paskirties, pramonės ir sandėliavimo objektų teritorijos naudojimo būdo žemės sklypais bei nustatyti teritorijos naudojimo reglamentą.


 


Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2023-12-07