Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Pasaulio alytiškių sambūris

Pasaulio alytiškių sambūris – kasmetinis renginys, Alytuje organizuojamas antrąją Alytaus miesto šventės dieną.

Sambūris pradėtas organizuoti nuo 2016 metų ir kasmet kviečia po visą pasaulį išsibarsčiusius miestelėnus sugrįžti namo sudalyvauti ne tik miesto šventės, bet ir specialiai jiems organizuojamoje programoje.

Sambūrio metu pranešimus skaito, diskusijose dalyvauja įvairūs žmonės, kurie gimė ir užaugo Alytuje, o dabar išsibarstę ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Žmonės, kurie šiuo metu gyvena ne čia, tačiau myli savo miestą ir nuolat jaučia jo gyvenimo pulsą.

Nuo 2017 m. kasmet Sambūrio metu yra paskelbiami miesto ambasadoriai.

2017 m. pirmuoju ambasadoriumi tapo žymus kinezetarapeutas Samuelis Tacas, gyvenantis Jungtinėse Amerikos Valstijose.

2018 m. jais tapo Darius Mileris-Nojus (Airija), Alvija Černiauskaitė (Jungtinė Karalystė) ir Gitana Pinkevičienė (Vilnius).

2019 m. vasarą ambasadorių gretas papildė Algirdas ir Remigijus Gataveckai (Vilnius), Jolanda Česonis (JAV) bei Paulius Kunčinas (Belgija).

Informaciją apie 2020 metų Pasaulio alytiškių sambūrį ir ne tik rasite Pasaulio alytiškių bendruomenės Facebook paskyroje: https://www.facebook.com/www.alytus.lt/

Akimirkos iš ankstesnių Pasaulio alytiškių sambūrių:

Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-01-28