Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Koncertai kiemuose

„Skambantis miestas – Alytus“


2018 m. birželio mėnesį vykusiame pasaulio alytiškių sambūryje Alytaus ambasadorius Darius Mileris-Nojus pasiūlė idėją – keliuose mikrorajonuose per vieną vakarą surengti gyvo garso koncertus ir pasikalbėjimus apie muziką, pavadintus „Skambantis miestas – Alytus“. Ir jau tų pačių metų spalį jo idėja virto realybe.
Dainavos, Putinų ir Vidzgirio mikrorajonuose skambėjo gyva muzika, o ši idėja sulaukė kelių šimtų alytiškių  dėmesio. Tai buvo jaukūs pasikalbėjimai apie muziką, muzikuojančius žmones. Nojus kiekviename mikrorajone atliko visiems gerai žinomas savo kūrybos dainas.
Ši idėja kilo norint paskatinti žmones nebijoti kurti ir savo kūryba pasidalinti su savo bendruomene, kaimynais bei draugais, tiesiog savo gyvenamojoje aplinkoje.
 

Skambantis miestas - Nojus (AMS nuotr (6).JPG
Skambantis miestas - Nojus (AMS nuotr (3).JPG
Skambantis miestas - Nojus (AMS nuotr (2).JPG
Skambantis miestas - Nojus (AMS nuotr (1).JPG
Skambantis miestas - Nojus (AMS nuotr (4).JPG
Skambantis miestas - Nojus (AMS nuotr (8).JPG
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-01-21