BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


XI Lietuvos mokinių muzikos olimpiados antrasis savivaldybės etapas

2023 02 03

2023 m. vasario 3 d. Alytaus muzikos mokykloje vyko XI Lietuvos mokinių muzikos olimpiados antrasis savivaldybės etapas. Muzikos olimpiada mokiniams suteikia galimybę būti kūrėjais, atlikėjais, interpretatoriais, atskleisti savo talentus. 

Muzikos mokyklos mokytoja metodininkė Neringa Valvonienė pasveikino visus susirinkusius ir palinkėjo dalyviams sėkmės. Dalyviai atliko keturias užduotis – padainavę dainas, atliko savo kūrybos kūrinius, vėliau mokiniai atliko muzikos rašto skaitymo iš lapo užduotis ir rašė muzikos žinių patikrinimo testą. Galime džiaugtis bendru mokinių muzikiniu išprusimu, muzikinės raiškos gebėjimų stiprėjimu. Muzikos žinios tikrinamos testu, jis apima muzikos istoriją ir teoriją, kompozitorius ir jų kūrinius, muzikos formas, žanrus, stilius ir kt. Testas leidžia greitai įvertinti mokinių muzikos supratimą. Vertinant dainavimą, dėmesys telkiamas ne tik į balso valdymo įgūdžius, bet ir į atlikimo muzikalumą, intonavimo tikslumą, įtaigumą. Kompozicijos užduotis sulaukia daug dėmesio, pastebima ne tik kompozicijų įvairovės ir meninio lygio augimo tendencija, bet ir pavienių mokinių individuali branda.

Muzikos olimpiados dalyvius vertino – Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos mokytoja metodininkė, Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų muzikos mokytojų metodinio būrelio pirmininkė Jureta Šametienė; Alytaus muzikos mokyklos teorinių disciplinų skyriaus vedėja, muzikos mokytoja metodininkė Daiva Grabauskienė, Alytaus Volungės progimnazijos muzikos mokytoja metodininkė Aldona Šmigelskienė; Muzikos mokyklos muzikos mokytoja metodininkė Violeta Dumbliauskienė; Muzikos mokyklos muzikos mokytoja metodininkė Neringa Valvonienė.

Į trečiąjį etapą delguojama – I kategorijos dalyvė Aušra Kazakevičiūtė, surinkusi 39,5 balo iš 40, Alytaus Panemunės progimnazijos 6 b klasės mokinė. Aušrą parengė muzikos mokytoja metodininkė Giedrė Petkevičienė. Visi Lietuvos mokinių muzikos olimpiados antrojo savivaldybės etapo dalyviai, mokytojai ir komisijos nariai buvo apdovanoti padėkų raštais. Muzikos olimpiada atvėrė naujų bendradarbiavimo galimybių. Diskusijų metu kolegiškai aptartos muzikavimo, sceninės kultūros bei muzikinių testų analizės problemas ir jų sprendimai. Linkime dalyvei sėkmės trečiajame etape!

Alytaus muzikos mokyklos informacija

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2023-02-03