BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Vaikų gynimo dienos šventė

2023 05 17

Birželio 1 d. 18 val. 
Alytaus kultūros centro amfiteatre

Dalyvauja:
Projektas vaikams „LiuKaBu“ (Vilnius)
Alytaus kultūros centro cirko studija „Dzūkija“
Šokių studija „Aušrinė“ 
Alytaus „Drevinuko“ mokyklos-darželio teatro studija „Drevinukas“ 
Alytaus visuomenės sveikatos biuras
Vaiko ir mamos dienos centras „Kutis“

Birželio 1-ąją Alytaus kultūros centro amfiteatre kviečiame paminėti Tarptautinę vaikų gynimo dieną ir prisiminti apie būtinybę saugoti ir besąlygiškai mylėti vaikus, gerbti jų teises.
Džiaugsmo ir vaikiško juoko niekada nebus per daug, todėl Vaikų gynimo dieną praleiskime drauge, muzikos ir pramogų kupinoje šventėje. Renginio metu Jūsų lauks šokių studijos „Aušrinė“ ir Kultūros centro cirko studijos „Dzūkija“ pasirodymai, svečių iš Vilniaus „LiuKaBu“ gyvo garso koncertas, smagus laikas šokinėjant batute, įvairios pramogos ir žaidimai su Vaiko ir mamos dienos centru „Kutis“, Alytaus visuomenės sveikatos biuru. Teatro studija „Drevinukas“ susirinkusiems dovanos spektaklį „Nemunėlė“, režisieriai Ieva Ivanauskienė ir Jonas Gaižauskas (Alytaus „Drevinuko“ mokykla-darželis). Šventėje taip pat galėsite paskanauti užkandžių, gėrimų ir įvairių skanėstų.

Nepraleiskite, susitikime VAIKŲ GYNIMO DIENOS ŠVENTĖJE Alytaus kultūros centro amfiteatre!

AKC informacija

Įvertinti naujieną



Balsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2023-05-17