BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Vaikų akys atviros pasauliui

2023 05 19

Gegužės 18 d. lopšelyje-darželyje „Du gaideliai“ ir  Alytaus „Drevinuko“ mokykloje-darželyje vyko  nemokama vaikų akių profilaktinė patikra. Už šią iniciatyvą esame dėkingi Alytaus Dzūkijos LIONS klubui. JAV pagamintas aparatas „Vision screener“ ypatingai tinka jaunesnio amžiaus vaikams, kuriems sunku susikoncentruoti ir išbūti tyrimą stacionariu aparatu. Džiaugiamės, kad LIONS klubui pavyko gauti tokį įrenginį ir pasirūpinti mažųjų sveikata.
Alytaus „Drevinuko“ mokykloje-darželyje buvo ištirta 220 vaikų, o lopšelyje-darželyje „Du gaideliai“ – 85. Pastarosios įstaigos mokytoja Elena dėkoja už modernią paslaugą. Ji gavo informacijos apie vaikų akis, pasiūlymų, į ką reikėtų atkreipti dėmesį. Tėvai, gavę patikros lapus, analizavo, klausinėjo. Keletas jų ketina apsilankyti su vaikais pas akių gydytoją. Vadinasi, iniciatyva naudinga, prasminga ir savalaikė. Artėja vasaros metas, kai galima daugiau laiko skirti profilaktiniams tyrimams.  
Dar kartą abi švietimo bendruomenės dėkoja Alytaus Dzūkijos LIONS klubui ir rekomenduoja kitiems pasinaudoti šia puikia galimybe. 

Alytaus „Drevinuko“ mokyklos-darželio 
ir lopšelio-darželio „Du gaideliai“ bendruomenės

 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2023-05-19