Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


UNICEF vaikams draugiškų miestų projektas Alytuje – diskusija „Vaikams ir jaunimui draugiškas miestas“

2022 09 20
UNICEF vaikams draugiškų miestų projektas Alytuje – diskusija „Vaikams ir jaunimui draugiškas miestas“

Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje vyko diskusija „Dėl vaikams ir jaunimui draugiško miesto“. Joje dalyvavo mieste veikiančių jaunimo organizacijų,  Alytaus miesto bendruomenės centro atstovai. 

Diskusiją inicijavo UNICEF vaikams draugiškų miestų projekto koordinatorė Alytaus miesto savivaldybėje Rima Mockevičienė. Ji supažindino diskusijos dalyvius su UNICEF vaikams draugiškų miestų projektu. Viena pagrindinių sąlygų kuriant vaikams draugišką miestą – išklausyti jaunų žmonių nuomonę apie tai, koks miestas yra draugiškas vaikams ir jaunimui. Diskusijoje jaunuoliai pateikė pasiūlymus, ką dar būtų galima padaryti, kad Alytus taptų patrauklesniu ir draugiškesniu miestu. 

Idėjos pačios įvairiausios – nuo išmaniųjų programėlių savivaldybės puslapyje,  ramių erdvių ruošti pamokas ir skaityti iki autobusų grafikų pakeitimo. Pateikti pasiūlymai bus svarstomi kuriant  projekto „Vaikams draugiško miesto kūrimas“ veiksmų ir priemonių planą.

Komunikacijos skyriaus informacija

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 1)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-09-21