Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Trečioko Lino išskirtinis gabumas – kurti itin mažas figūrėles iš plastilino ir modelino

2023 02 03

Alytaus „Vilties“ mokykloje-darželyje jau beveik 30 metų ugdomi mokiniai turintys didelių ir labai didelių specialiųjų ugdymosi poreikių. Visą šį laiką vyksta dalinė integracija. Vaikai kartu dalyvauja bendruose renginiuose, šventėse, projektuose, mokosi vieni kitus priimti, pažinti, suprasti, būti drauge. 

Mokykloje-darželyje dirba puiki pagalbos mokiniui specialistų komanda. Kompleksinė ir savalaikė specialiojo pedagogo, logopedo, socialinio pedagogo, ergoterapeuto, kineziterapeuto, masažuotojo pagalba padeda  stiprinti kiekvieno mokinio galias bei siekti  ūgties ir pažangos.

Įstaigoje sukurta saugi, funkcionali, motyvuojanti veikti, orientuota į vaiko poreikius aplinka.

Kiekvienas vaikas yra savitas ir individualus. Mūsų mokyklos 3 klasės mokinys Linas Pakruopis turi išskirtinį gabumą – kurti itin mažas figūrėles iš plastilino ir modelino. Berniuko darbeliai stebina ir žavi idėjų įvairove, detalių tikslumu, spalvomis, išraiškingumu.
Džiaugiamės, kad  mūsų mokykloje ugdomi mažieji talentai.

Alytaus „Vilties“ mokyklos-darželio informacija
 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2023-02-03