Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


,,Tarškučio” stovykla Bijūnuose

2022 07 27

Šių metų birželio 22 - 27 dienomis Alytaus jaunimo centro dainų ir šokių ansamblis „Tarškutis” stovyklavo Trakų rajone, prie Nečiūnų ežero. Tai jau ketvirti metai, kuomet ansamblio vadovai vaikus ir jų tėvus suburia nuostabioje Aukštadvario gamtos apsuptyje.

Dienos metu stovyklautojai džiaugėsi saulėtu ir šiltu oru, su draugais maudėsi ežere. Kartu su Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuru bandė įveikti įvairias fizines užduotis, kalbėjo apie sveikatai palankaus maisto pasirinkimą. Vyresnieji ansamblio nariai laiko taip pat neleisdavo veltui - plaukiodavo valtimi, irklente, žaidė tinklinį, bulvę bei kitus komandinius žaidimus. Nuo kaitros pavargusius ansambliečius sudomindavo atsivežti stalo žaidimai ar mandalų piešimas. Na, o vakarais stovyklautojai stebėdavo vieni kitų inscenizacijas. Bijūnų kaime sukurta „Tarškučio” reklamos agentūra, pristatytas madų šou, sukurti originalūs Joninių vainikai, kurie vėliau, pagal senąsias tradicijas, buvo paleisti į ežerą.  

Kadangi ši „Tarškučio” stovykla yra ne tik poilsinė, bet ir kultūrinė, muzikos terapijos užsiėmimas su „Garsų Rasa” leido ansambliečiams detaliau susipažinti su krištolo indų skambesiu ir dar nematytais instrumentais: šamanišku būgnu, šručiu. Šio seanso metu daugelis vaikų buvo užburti muzikos ir saldaus miego. 

Taigi, šios kartu praleistos dienos padėjo vaikams pailsėti, susirasti naujų draugų ir atskleisti kūrybiškumą. Tikimės, kad kitais metais vėl galėsime stovyklauti kartu!

Kamilė Valukynaitė
AJC dainų ir šokių ansamblio ,,Tarškutis” šokėja

 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-07-27