BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Sportas be ribų: Alytuje vyko tarptautinis renginys vaikams

2026 05 25

 Gegužės 22 d. Alytaus miesto stadione skambėjo vaikų juokas, garsūs plojimai ir nuoširdus palaikymas – čia jau devintąjį kartą vyko Alytaus Dzūkijos mokyklos organizuojamas tarptautinis sporto renginys „Sportuok linksmai“. Į šventę susirinko apie 150 vaikų, turinčių įvairių negalių, iš Lietuvos, Lenkijos ir Prancūzijos ugdymo įstaigų. Renginyje dalyvavo Kaišiadorių Šv. Faustinos ugdymo centras, Vilniaus Verkių mokykla-daugiafunkcis centras, Prienų „Revuonos“ pagrindinė mokykla, Alytaus „Vilties“ mokykla-darželis, Alytaus Vidzgirio mokykla, penkios Alytaus Dzūkijos mokyklos komandos, J. Brzechvos specialiojo ugdymo centras bei tarptautinio projekto „Erasmus+“ dalyviai iš Prancūzijos.

   Alytaus Dzūkijos mokyklos organizuoto ir Alytaus miesto savivaldybės finansuoto projekto „Sportuok linksmai“ tikslas – skatinti vaikų fizinį aktyvumą, socialinę įtrauktį ir bendruomeniškumą, sudarant galimybes visiems vaikams aktyviai dalyvauti sportinėse veiklose pagal savo gebėjimus. Projekto metu siekiama stiprinti vaikų pasitikėjimą savimi, ugdyti bendradarbiavimo bei empatijos įgūdžius, skatinti pozityvų bendravimą tarp specialiojo ir bendrojo ugdymo mokinių bei kurti saugią ir įtraukią aplinką kiekvienam dalyviui.

  Šventės metu Alytaus miesto stadione garsiai skambėjo renginio šūkis: „Sportuok linksmai – jauskis gerai!“ Renginį ypatingu šokiu atidarė Vilniaus Verkių mokyklos-daugiafunkcio centro svečiai, o vėliau savo pasirodymą dovanojo Alytaus Dzūkijos mokyklos ketvirtokai. Po nuotaikingos visuotinės mankštos su poliarine meška, visi dalyviai gavo specialius dalyvio pasus-knygeles ir pasinėrė į 13 sportinių bei judriųjų veiklų stotelių iššūkius. Vaikai lavino koordinaciją, taiklumą, fizinį aktyvumą, komandinio darbo įgūdžius bei patyrė daug džiugių emocijų.

  Renginio dalyvius šiltais žodžiais sveikino Alytaus miesto savivaldybės vicemerė Kristina Daugelevičienė, Lietuvos Respublikos Seimo narė Jurgita Šukevičienė bei Alytaus Dzūkijos mokyklos direktoriaus pavaduotojas ugdymui Tomas Gurskis.

  „Jūs esate tie, kurie puošia mūsų miestą ir savo veikla džiugina mus visus. Linkiu stiprios komandinės dvasios, daug gerų emocijų ir prasmingai praleisto laiko kartu. Mėgaukitės tuo, ką darote, nes jūsų energija ir atsidavimas įkvepia“, –  sporto šventės dalyviams linkėjo Alytaus miesto savivaldybės vicemerė Kristina Daugelevičienė.

  Prie renginio organizavimo prisidėjo Alytaus Dzūkijos mokyklos pedagogai, bendrojo ugdymo mokiniai savanoriai bei projekto partneriai. Organizatoriai džiaugėsi, kad ši iniciatyva ne tik skatina fizinį aktyvumą, bet ir stiprina tarptautinį bendradarbiavimą bei gerosios patirties sklaidą.

  Ši diena dar kartą įrodė, kad svarbiausia – ne laimėti, o sportuoti su šypsena, padėti draugui ir kartu patirti geriausias emocijas. Visi renginio dalyviai buvo apdovanoti medaliais ir padėkomis, o namo išvyko kupini gerų įspūdžių bei nugalėtojų jausmo.  


 

Įvertinti naujieną



Balsai -/5 (Balsų 4)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2026-05-26