BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


SENJORŲ NAKTIŠOKIAI

2023 09 20

Rugsėjo 25 d. 18:00 val., Alytaus kultūros centre SENJORŲ NAKTIŠOKIAI

Atėjus rudeniui Senjorų naktišokiai sugrįžta į Alytaus kultūros centro erdves. Nors vakarai vis pastebimiau ima ilgėti, kviečiame  neprarasti ūpo ir toliau turiningai leisti pirmadienius besisukant smagiais šokio žingsneliais ir besimėgaujant gyvai atliekama muzika. Šįkart šokti Jus kviečia Jurbarko kultūros centro kapela „Santaka“. Kapelos muzikantai groja bandonijomis, armonikomis, smuiku, kontrabosu, būgnais ir jau nebe pirmą kartą atvyksta pagroti SENJORŲ NAKTIŠOKIŲ šokėjams. Tikimės, kad kapela atrado savo gerbėjų Alytuje ir kviečiame dar kartą pasiklausyti šio šaunaus kolektyvo.

Visuomenės informavimo tikslu Alytaus kultūros centro (Pramonės g. 1B, Alytus, tel. +370 601 18524, el. p. [email protected])  organizuojamo renginio metu bus fotografuojama ir (arba) filmuojama. Dalyvaudami renginyje sutinkate, kad renginio metu padarytos nuotraukos ir (arba) vaizdo įrašai bus skelbiami viešai be papildomo Jūsų sutikimo įstaigą pristatančioje medžiagoje, puslapyje www.alytuskc.lt, socialiniuose tinkluose ir (ar) žiniasklaidos priemonėse. SVARBU. Jei nepageidaujate būti fotografuojami ir (arba) filmuojami arba nesutinkate su nuotraukų ir (arba) vaizdo medžiagos skelbimu, prašome apie tai informuoti renginio organizatorių arba fotografą. Išsamesnę informaciją apie fotografavimą ir (arba) filmavimą teikiame el. p. [email protected], mob. +370 601 18524.

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 1)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2023-10-07