Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Savivaldybėje – projekto „Draugai prieš patyčias“ dalyviai

2022 09 20

Alytaus miesto savivaldybėje lankėsi tarptautinio projekto „Draugai prieš patyčias“ dalyviai iš Ispanijos, Portugalijos, Turkijos ir Rumunijos švietimo įstaigų.

Minėtą projektą koordinuoja Likiškėlių progimnazija, o projekto parneriai yra Guia miesto mokyklų grupė „AEGuia" Portugalijoje, „Mehmet Serttas Anadolu" vidurinė mokykla Turkijoje, „Corazonistas" katalikiška vidurinė mokykla Ispanijoje, Vidurinė mokykla „Grigore Moisil Timisoara" Rumunijoje.  

Patyčios mokykloje – problema, kuri aktuali tiek Lietuvos, tiek ir kitų Europos šalių švietimo įstaigoms. Ieškoti galimų jos sprendimo būdų ėmėsi Alytaus Likiškėlių progimnazija, kartu su Ispanijos, Portugalijos, Turkijos ir Rumunijos švietimo įstaigomis įgyvendindama projektą „ Draugai prieš patyčias“.

Projekto tikslas – keistis gerąja patirtimi tarptautiniu lygiu ir sumažinti patyčių mastą partnerių mokyklose. Projekto įgyvendinimo metu vyksta trumpalaikiai mokinių mainai partnerių mokyklose. Juose dalyvauja 16 moksleivių ir 8 mokytojai.


Švietimo ir sporto skyriaus informacija
 

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-09-20