BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.


Paraiška „Baltijos jūros regiono kultūros perlai“ 2025 titului gauti atidaryta!

2024 04 02

„Baltijos jūros regiono kultūros perlai“ (BJR) skelbia antrąjį kvietimą teikti paraiškas ir pradeda miestų, kuriems būtų suteiktas „Kultūros perlai 2025“ titulas, paieškas. Projektas yra kofinansuojamas Interreg Baltijos jūros regiono programos ir vadovaujamas Baltijos jūros valstybių tarybos (CBJT).

„BJR Kultūros perlas“ – tai titulas, skirtas mažesniems miestams ir miesteliams, suteikiantis apdovanotiems kandidatams programą ir paramą panaudojant kultūrą sukurti socialinį atsparumą visuomenėje. Įtraukdami savo piliečius, gerindami jų gyvenimo kokybę, stiprinant bendrystės jausmą ir pasitikėjimą, jie galės padaryti savo bendruomenės dar stipresnes ir socialiai atsparesnes.

Vietos valdžios institucijos iš Baltijos jūros regiono, ypač iš mažiau centrinių vietovių, kviečiamos prisijungti prie šios permainingos bei prasmingos kelionės ir teikti paraiškas.

Kiekvienos visuomenės branduolys yra bendruomenės. Jos sudaro kiekvienos visuomenės gebėjimo įveikti iššūkius, bendradarbiauti ir kartu kurti geresnę ateitį pagrindą. Vietos valdžia atlieka esminį vaidmenį kuriant sąlygas bendruomenėms klestėti. „BJR Kultūros perlai“ projekte miestai mokosi vieni iš kitų, kaip panaudoti kultūrą kaip įsitraukimo, dalyvavimo ir įgalinimo įrankį“, – sakė Felixas Schartneris Giertta, „BJR Kultūros perlai“ projekto vadovas, atstovaujantis Baltijos jūros valstybių sekretoriato vadovaujančiam partneriui.

Nauji pareiškėjai prisijungs prie savivaldybių tinklo, kuriame darbą su savo bendruomenėmis jau pradėjo „BJR Kultūros perlai 2024“ titulo laimėtojai – Kylis (Vokietija), Svendborg (Danija), Jakobstad / Pietarsaari (Suomija) ir Rūjiena (Latvija). Šiuo metu šie miestai jau įgyvendina savo vienerių metų

Kultūros ir atsparumo veiksmų plano įgyvendinimo programą, kuri yra remiama mentorių ir ekspertų, per internetinius seminarus, pažintinius vizitus, kt.

Kelionė tapti BJR Kultūros perlu yra vykdoma etapais. Iš pradžių yra vykdoma atranka, pagrįsta motyvacija ir konceptu, kurios metu yra nustatomi tinkami kandidatai. Tada šie kandidatai pradeda veiksmų plano kūrimo etapą, kurdami kultūros ir atsparumo veiksmų planus su prieiga prie specializuotų įrankių, internetinių seminarų ir individualios mentorystės. Galiausiai tarptautinė žiuri atrenka išskirtinius ir paveikiausius veiksmų planus BJR Kultūros perlo titului suteikti.

Paraiškas galima teikti iki gegužės 24 d.

PARAIŠKOS TEIKIMAS

Vaizdo kvietimas

Norėdami gauti daugiau informacijos apie paraiškos teikimą ir atranką, susisiekite su:

Egija Salnikova, ARS BALTICA projektų vadovė [email protected]

Daugiau informacijos rasti čia: https://culturalpearls.eu/news/

Įvertinti naujienąBalsai -/5 (Balsų 0)
Dalintis:
Paskutinė atnaujinimo data: 2024-04-03